Purmo zdobywcą Budowlanej Marki Roku

Marka Purmo po raz kolejny zdobyła statuetkę dla Budowlanej Marki Roku w kategorii grzejników. Nagroda odzwierciedla zaufanie wykonawców do najwyższej jakości produktów i serwisu marki Purmo.

Purmo zdobywcą Budowlanej Marki Roku

15 czerwca w Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Budowlanej Marki Roku 2009. Nagrody są przyznawane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie badań przeprowadzonych wśród losowo wybranych wykonawców z firm budowlano-remontowych z całej Polski. Fachowcy wybierają produkty o najwyższej jakości oraz najczęściej używane przez siebie marki. Nagroda stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku i odzwierciedla stopień konkurencyjności firm w danym roku.

Badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zostało przeprowadzone w kwietniu 2010 roku na próbie odrębnie dobranej dla każdej z 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych. Łącznie próba badawcza Budowlanej Marki Roku 2009 wyniosła 1773 firmy wykonawcze i 405 inwestorów indywidualnych. Respondenci wskazywali m.in.: marki budowlane najwyższej jakości, marki budowlane o najlepszej relacji cena do jakości oraz marki budowlane najchętniej wybierane. Kolejny rok z rzędu marka Purmo była wskazywana jako najwyżej ceniony produkt i nagrodzona 1. nagrodą w kategorii grzejniki.

"Bardzo doceniamy uznanie, jakim marka Purmo cieszy się wśród wykonawców. Od wielu lat staramy się zapewnić wsparcie, najwyższą jakość obsługi i serwisu, a przede wszystkim dostarczać najbardziej kompleksowe rozwiązania grzewcze. Niezmiennie wysoka jakość produktów Purmo, potwierdzona 10-letnią gwarancją, jest wyznacznikiem wiodącej pozycji firmy na polskim rynku. Cieszy nas, że również w opinii fachowców jesteśmy marką numer 1" - mówi Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating.

źródło i zdjęcie: purmo.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Kea
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT