Targi Grupy SBS już w kwietniu

W dniach 12-13 kwietnia br. w Strykowie odbędzie się kolejna edycja branżowych targów Grupy SBS, dedykowanych dla profesjonalistów.

Targi Grupy SBS już w kwietniu

W kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej na stałe już wpisały się targi organizowane przez Grupę SBS. Kolejna edycja już 12-13 kwietnia br. w Strykowie k/Łodzi czołowi producenci z branży spotykają się z instalatorami, projektantami i handlowcami.

Na terenie Hotelu 500 podczas dwóch dni targowych, na powierzchni ponad 2000 m2 swoją ofertę i nowości produktowe przedstawi 77 kluczowych dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, na targach pojawią się prawdziwe tłumy odwiedzających. Szacujemy liczbę gości na ponad 3000 osób - instalatorów, projektantów i handlowców związanych z hurtowniami Grupy SBS.

Tradycyjnie dla hurtowni należących do Grupy organizowana jest Akcja autokarowa, dzięki której na targi przyjeżdżają instalatorzy i firmy wykonawcze ze wszystkich zakątków Polski. Dla wielu z nich jest to jedna z nielicznych okazji do odwiedzenia dużej imprezy branżowej.

Kwietniowe Targi Grupy SBS to świetna okazja do zapoznania się ofertą wiodących dostawców w branży oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych. Celem targów jest stworzenie platformy wymiany szczegółowych informacji techniczno-handlowych.

Ogromne zainteresowanie stoiskami targowymi wśród producentów i sygnały od gości planujących przyjazd, oraz sukcesy poprzednich edycji świetnie wróżą na tegoroczne spotkanie - będzie się dużo działo. Dla uczestników targów przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje: losowanie nagród w obydwa dni targowe oraz poczęstunek dla gości przez cały okres trwania targów.

Wśród partnerów poprzednich edycji znalazły się m.in. firmy: Afriso, Biawar, CHT, Efar, Ekocentr, Elektromet, Fondital, GEB Polska, Grundfos, Herz, Hewalex, Hutmen, Heimeier, Kan, Kessel, Kospel, LFP, MagnaPlast, Oventrop, Purmo, Reflex, Secespol, Spiroflex, Termet, Tweetop, Viega, Zehnder oraz wiele innych.

źródło i zdjęcie: grupa-sbs.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT