Ostatni moment na rejestrację uczestnictwa w seminarium "Inwestycje w kolektory słoneczne wraz z dofinansowaniem"

Rejestracja uczestnictwa w seminarium "Inwestycje w kolektory słoneczne wraz z dofinansowaniem" trwa tylko do 17 marca br. Podczas seminarium zaprezentowana będzie odbywającą się po raz pierwszy w Polsce, trzyletnia kampania informacyjno-edukacyjna - Europejskie Słoneczne Dni.

Ostatni moment na rejestrację uczestnictwa w seminarium "Inwestycje w kolektory słoneczne wraz z dofinansowaniem"

Wśród wielu specjalistów z zakresu realizacji dofinansowania instalacji słonecznych prelegentami będą min.: p. Maria Milewska - Kierownik Zespołu ds. Banków w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przedstawiciele banku BPS , Wicedyrektor Departamentu Współpracy Instytucjonalnej p. Piotr Matwiej, p. Michała Deuszkiewicz - z programu dotacji dla OZE, PolSEFF, p. Arkadiusz Lewicki - doradca prezesa Związku Banków Polskich.

W całej Europie w dniach 1-15 maja br. odbywać się będą słoneczne wydarzenia mające za zadanie podnieść świadomość ekologiczną dzieci i dorosłych, zachęcając ich do inwestycji w kolektory słoneczne.

Zapraszamy do udziału w seminarium wszystkie osoby, które są zainteresowane poszerzeniem wiedzy, doborem instalacji słonecznej, wyborem urządzeń i instalatorów (będą obecni na Targach CENERG) jak również instalatorów, dystrybutorów, producentów, którzy chcieliby uzyskać informacje lub wymienić poglądy z bankami nt. działania programów dotacji.

Koszt udziału w konferencji wynosi 100 zł netto + 23% VAT, rejestracja na stronie internetowej inwestujwkolektory.pl.

źródło i zdjęcie: inwestujwkolektory.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT