PRODUCENCI
Afriso
ul.Kościelna 7, 42-677  Czekanów
tel. 32 330-33-55

AFRISO Polska reprezentuje w Polsce interesy Grupy AFRISO - producenta niezawodnych komponentów przyjaznych instalacji. Ponadto firma zajmuje się importem i dystrybucją wyrobów ESBE, szwedzkiego producenta zaworów mieszających: termostatycznych i poruszanych siłownikami, stosowanych między innymi w instalacjach na paliwa stałe.

Dwie kolejne marki zarządzane przez AFRISO Polska to: BLUE LINE - niebieskie przyrządy pomiarowe produkcji AFRISO, służące do analizy spalin z kotłów grzewczych i kontroli klimatu w pomieszczeniach oraz podłogówka.pl - elementy systemów ogrzewania powierzchniowego. Motywem przewodnim działalności AFRISO Polska jest hasło "Człowiek i Technologia". Od czasu użycia pierwszych prostych narzędzi, wynalezienia koła i okiełznania ognia, technologia nierozdzielnie towarzyszy Człowiekowi. Mimo coraz większego uzależnienia od wytworów technologii, to w dalszym ciągu Człowiek jest siłą napędową i kreatywną, a technologia służy - jedynie lub aż - powiększaniu jego możliwości.

Realizując swoje motto AFRISO Polska pragnie umiejętnie łączyć zdolności swoich pracowników z potencjałem dostępnych technologii. Pracownicy AFRISO Polska pamiętają, że szczególnie ważnym dla nich Człowiekiem jest - Klient. Współpraca z nami jest dla naszych Klientów czymś więcej niż tylko zaopatrywaniem się w wysokiej jakości produkty najnowszych technologii. Dbamy o to, aby każdy kontakt z AFRISO Polska niósł za sobą konkretny interes dla naszych partnerów. Spotkanie z pracownikiem naszej firmy nigdy nie jest straconym czasem. Poprzez zaangażowaną pracę zespołu i wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych dążymy do zapewnienia maksymalnej dostępności oferowanych towarów. Naszym Klientom pragniemy zapewnić możliwie jak największą dostępność - zawsze jesteśmy w stanie przedstawić propozycję obopólnie korzystnej współpracy.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT