AFRISO organizuje dzień otwarty dla Instalatorów

Już jutro w Warszawie rusza Dzień otwarty z firmą AFRISO. To okazja dla fachowców branży instalacyjnej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktycznym zastosowaniu markowych rozwiązań.

AFRISO organizuje dzień otwarty dla Instalatorów

Zaplanowane w ramach Dnia otwartego z firmą AFRISO porady, konsultacje czy prezentacje produktów, odbywać się będą już od środowego poranka w hurtowni Grast&MTB w Warszawie. Inicjatywa skierowana do instalatorów i monterów pozwoli im na bezpośrednią styczność z samymi produktami oraz z przedstawicielami producenta. Dzięki temu, będą mogli nie tylko zobaczyć gotowe rozwiązania, ale też uzyskać fachową pomoc techniczną i zasięgnąć przydatnych porad wykonawczych. To także okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży, a co za tym idzie, nawiązania przyszłościowych kontaktów.

W branży instalacyjnej właśnie bezpośredni kontakt stanowi podstawę dla rozwoju wszystkich zainteresowanych, podkreśla Karol Białobłocki z AFRISO. Producenci i sprzedawcy mają okazję zaprezentować swoje aktualne rozwiązania instalatorom, którzy jako potencjalni ich odbiorcy, otrzymują z kolei kompleksową pomoc, niezbędną do prawidłowego wykonywania pracy.

Szczegóły:
Dzień Otwarty z firmą AFRISO
Środa, 14 maja 2014, godziny 7.30-13.00
Warszawa, Hurtownia Jagiellońska 47A (Grast&MTB)

źródło i zdjęcie: AFRISO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT