Targi ISH we Frankfurcie

Targi ISH we Frankfurcie to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz instalacji wodnych. Odbędą się one w dniach 15 - 19 marzec br. i maja zgromadzić blisko 2,5 tysiąca wystawców z całego świata.

Targi ISH we Frankfurcie

W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej pokazane zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne systemy ogrzewania i klimatyzacji budynku, zapewniające wykorzystywanie energii odnawialnej.

Podczas poprzedniej edycji tagów ISH we Frankfurcie, 2361 wystawców zaprezentowało swoje produkty dla ponad 200000 branżystów z całego świata, w tym ponad 2500 odwiedzających z Polski. Producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design.

Targi ISH we Frankfurcie nad Menem obejmą wszystkie innowacyjne aspekty rozwiązań budowlanych. Znaleźć tu będzie można nie tylko standardowe i sprawdzone produkty, ale również bardzo innowacyjne pod względem designu i technologii propozycje. Wszystko to w 3 działach:

  • Water for people - wyposażenie wszelkich łazienek i obiektów wodnych
  • ISH energy - klimatyzacja i wentylacja, systemy zasilania i energii odnawialnej
  • Word of installation technology - możliwości integracji działu "Water for people" i "ISH energy".

Obszar targów ISH wyniesie 250000 m2 powierzchni, co w rezultacie stanowi największe na świecie forum innowacji w sektorze budowlanym.

źródło i zdjęcie: targifrankfurt.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT