PRODUCENCI
Secespol
ul.Warszawska 50, 82-100  Nowy Dwór Gdański
tel. 55 888 55 00

Firma Secespol istnieje na rynku od 1988 r. kiedy to została założona przez jej właściciela inżyniera Jerzego Siemieńczuka. Do dnia dzisiejszego ma charakter spółki rodzinnej.

Secespol to wiodące i innowacyjne przedsiębiorstwo działające w branży metalowej, przemysłowej, ciepłownictwie, energetyce, chłodnictwie oraz w branży chemiczno-farmaceutycznej.

Produkty oferowane są na całym świecie za pośrednictwem Secespol Canada, Secespol Czechy oraz ponad 200 przedstawicielstw handlowych w kraju i za granicą.

Secespol dzięki wypracowanym od 25 lat doświadczeniom i dążeniu do spełnienia wszystkich indywidualnych wymagań Klientów – osiągnął znaczącą pozycję na globalnym rynku płaszczowo-rurowych i płytowych wymienników ciepła

Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są przez nasze zakłady z wykorzystaniem własnego zaplecza projektowo-konstrukcyjnego, dzięki czemu możemy zaoferować nowoczesne urządzenia o sprawdzonej i wysokiej jakości.

Dział techniczno-doradczy składający się z zespołu wysokiej klasy inżynierów wspomaga Klientów szczegółowymi informacjami dotyczącymi cech produktów, ich optymalnego wykorzystania i zastosowania.

ROZWIŃ OPIS