PRODUCENCI
Kospel
ul.Olchowa 1, 75-136  Koszalin
tel. 94 346 38 08, 94 346 04 32, 0 801 011 225 (Infolinia)

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, firma Kospel S.A. rozpoczęła w 1990 roku produkcję elektrycznych przepływowych podgrzewaczy wody. Szybki rozwój, zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiły, iż w chwili obecnej nasza firma znajduje się w czołówce polskich producentów techniki grzewczej.

Posiadanie własnego działu konstrukcyjnego pozwala na kompleksowe sprawdzanie, kontrolę i ciągłe udoskonalanie produkowanych przez nas wyrobów. Kospel S.A. proponuje nie tylko atrakcyjną gamę urządzeń grzewczych, ale i fachowe doradztwo począwszy od etapu wyboru urządzenia po specjalistyczną obsługę pogwarancyjną.

Rozwój dzięki specjalizacji

Pierwsze elektryczne podgrzewacze wody marki Kospel powstały w 1990 roku. Naszą firmę budowaliśmy od podstaw zawsze wsłuchując się w opinie Klientów.

Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które nauczyło nas, że nawet najlepsze rzeczy można poprawić. Dlatego stale pracujemy nad udoskonaleniami, dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości.

Jesteśmy specjalistą w ogrzewaniu elektrycznym. Z naszych produktów korzysta ponad 2,5 miliona użytkowników w kilkudziesięciu krajach świata.

Nowoczesna technologia produkcji

Jako firma z polskim kapitałem, zatrudniająca polskich inżynierów i specjalistów z powodzeniem konkurujemy z uznanymi koncernami światowymi.

W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy 450 pracowników. Posiadamy zautomatyzowany park maszynowy oraz najnowocześniejszą w Polsce emaliernię do produkcji ogrzewaczy pojemnościowych.

System kontroli jakości

Wewnętrzny system kontroli jakości został opracowany w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Na każdym etapie produkcji poszczególne podzespoły objęte są testami sprawdzającymi. Każde urządzenie przed opuszczeniem zakładu poddawane jest końcowej regulacji oraz badaniom poprawności i bezpieczeństwa działania.

Dostępny serwis

Utworzyliśmy sieć blisko 200 Autoryzowanych punktów serwisowych, które zapewniają szybką i profesjonalną pomoc na terenie całego kraju. Niezwykle istotny jest niski koszt obsługi serwisowej. Z biegiem lat poszczególne podzespoły w urządzeniach ulegają naturalnej eksploatacji. Warto zwrócić uwagę, czy ich budowa umożliwia wymianę poszczególnych detali czy użytkownik jest skazany na kosztowną wymianę całych modułów. Wyroby firmy Kospel są skonstruowane w taki sposób, aby łatwo można było wymieniać poszczególne elementy.

 

ROZWIŃ OPIS