PRODUCENCI
Uponor
ul.Kolejowa 5/7, 01-217  Warszawa
tel. 801 000 425, +48 22 731 01 00

Uponor jest wiodącym dystrybutorem w zakresie energooszczędnego ogrzewania i chłodzenie płaszczyznowego, instalacji wewnętrznych systemów rurowych, automatyki pokojowej, a także rur preizolowanych.

Mając na uwadze przyszłe pokolenia Uponor unowocześnia dotychczasowe gospodarowanie wodą. W ofercie marki znajdują się między innymi systemy dostarczania wody bezpiecznej do picia, energooszczędne ogrzewanie, a także niezawodna infrastruktura. Te rozwiązania dążą do powstawania i rozwoju zrównoważonego środowiska, w którym żyjemy.

Celem firmy Uponor jest przede wszystkim pomaganie klientom w osiągnięciu szybkiego wzrostu przy użyciu inteligentnych rozwiązań, między innymi w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym, w gminach oraz zakładach pracy.

Uponor zatrudnia ponad 3,800 profesjonalistów oraz ekspertów w 26 krajach Europy oraz Ameryki Północnej. W roku 2019 wartość obrotu firmy Uponor wyniosła 1.1 miliarda Euro netto. Spółka Uponor posiada swoją siedzibę w Finlandii, gdzie wpisana jest na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT