Uponor T-27 - termostat przewodowy z dużym wyświetlaczem

Termostat T-27 stanowi uzupełnienie dotychczasowego systemu Base 230V, który został zaprojektowany do sterowania instalacją ogrzewania/chłodzenia w budynkach. Jest w pełni kompatybilny ze sterownikami Uponor Base Flexiboard (X-24/X-25/X-26/X-27), a także czujnikiem podłogowym/zdalnym Uponor Smatrix S-1XX.

Uponor T-27 - termostat przewodowy z dużym wyświetlaczem

Termostat Uponor T-27 - najważniejsze informacje

Uponor Base termostat z wyświetlaczem T-27 230 V (termostat T-27) jest wyposażony w duży ekran LCD oraz przyciski pojemnościowe. Temperatura jest wyświetlana dużymi cyframi w celu ułatwienia odczytywania także z dużej odległości. Użycie przycisków i płaskiej szyby umożliwia łatwe czyszczenie termostatu. W termostacie zastosowano elektronikę „triak”, która gwarantuje jego całkowicie niesłyszalne działanie i zapewnia najwyższy komfort we wszystkich pomieszczeniach.

Zalety systemu Uponor Base 230V

  • Dostępność pełnej gamy termostatów
  • Bezgłośne działanie dzięki termostatowi T-27
  • Łatwy montaż na ścianie lub w szafce rozdzielaczowej
  • Brak mostkowania kolejnych siłowników dzięki sterownikom flexiboard
  • Dostępny z modułem pompy jako opcja

Elementy systemu zapewniają łatwe kontrolowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, a składają się z:

  • termostatów pokojowych T-23, T-24, T-25 i T-26
  • skrzynki sterującej X-23 umożliwiającej organizację okablowania termostatów pokojowych
  • siłowników termicznych TA 230 lub AR 230 w szafce rozdzielaczowej.
Elementy systemu Uponor Base flexiboard X-24, X-25, X-26, X-27 fot. Uponor

Elementy systemu Uponor Base flexiboard X-24, X-25, X-26, X-27 zapewniają najwyższą elastyczność i oszczędność czasu podczas instalacji, przypisanie siłowników do termostatu wykonujemy w dowolnym momencie przy użyciu prostego pokrętła dzięki wbudowanemu modułowi okablowania. Przyporządkowane siłowniki można bez trudu zmienić w dowolnym momencie. Ilość siłowników możliwych do przyporządkowania do jednego termostatu określona jest w instrukcji danego termostatu. W rezultacie nie ma potrzeby manualnego mostkowania połączeń na miejscu. X-25 i X-27 są dostarczane z modułem pompy. Zintegrowana logika pompy z funkcją ochrony pompy zapewnia bezpieczną, energooszczędną pracę bezpośrednio podłączonej pompy obiegowej. Sterownik Uponor Base flexiboard umożliwia podłączenie do 6 lub 8 termostatów pokojowych do aż 12 siłowników.

źródło i zdjęcia: Uponor

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT