Capricorn i Uponor staną się jedną marką Uponor

Jedno imię, jedna oferta – pełna integracja Uponor i Capron staje się faktem. Nasza wspólna podróż z rodzimym, polskim producentem – firmą Capricorn zaczęła się jesienią 2021 roku. Teraz rozpoczynamy ostatni etap integracji. Od 1 lutego 2023 roku Capricorn i Uponor staną się jedną marką Uponor.

Capricorn i Uponor staną się jedną marką Uponor
  • Połączona oferta umacnia naszą pozycję na całym rynku europejskim
  • Rozszerzone portfolio o nowe, innowacyjne pozycje – wybrane produkty Capricorn zintegrowane z portfolio Uponor 2023
  • Działanie pod wspólną marką Uponor

Jako doświadczony profesjonalista i niezawodny partner zapewniamy od bieżącego roku dostęp do rozszerzonej oferty produktowej naszym klientom w całej Europie.

Portfolio Uponor jest stale rozbudowywane i dostosowywane do najwyższych wymagań rynku, zarówno pod względem komponentów, jak i zintegrowanych systemów. W trosce o zapewnienie jeszcze lepszego dostępu do wiedzy i możliwość pogłębienia relacji z partnerami, zespoły sprzedażowe Uponor i Capricorn zostały połączone.

Zakłady produkcyjne i logistyczne w Świebodziach (woj. dolnośląskie) zostały w pełni zintegrowane z siecią Uponor, zapewniając tym samym najwyższą jakość produkowanych rozwiązań w obszarze systemów grzewczych i wodnych. W lutym 2023 roku Capricorn Sp. z o.o. zakończy produkcję dla swojej dotychczasowej marki i przeniesie się pod brand Uponor.

Uponor jest wiodącym dystrybutorem w zakresie energooszczędnego ogrzewania i chłodzenie płaszczyznowego, instalacji wewnętrznych systemów rurowych, automatyki pokojowej, a także rur preizolowanych.

Mając na uwadze przyszłe pokolenia Uponor unowocześnia dotychczasowe gospodarowanie wodą. W ofercie marki znajdują się między innymi systemy dostarczania wody bezpiecznej do picia, energooszczędne ogrzewanie, a także niezawodna infrastruktura. Te rozwiązania dążą do powstawania i rozwoju zrównoważonego środowiska, w którym żyjemy.


źródło i zdjęcia: Uponor

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT