Podsumowanie drugiego spotkania z serii Uponor Live Talks

Tematem przewodnim drugiego spotkania w ramach projektu Uponor Live Talks było ograniczenie emisji gazów cieplarnianych przez systemy ogrzewania i chłodzenia. Podczas wydarzenia eksperci z całego świata dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Już teraz Uponor zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 9 grudnia 2021. 

Podsumowanie drugiego spotkania z serii Uponor Live Talks

Podsumowanie Uponor Live Talk 2

Live Talks to seria spotkań online organizowanych przez Uponor, których celem jest szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych i najbardziej efektywnych rozwiązań w obszarze ogrzewania, chłodzenia oraz instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych. Oprócz przedstawicieli firmy biorą w nich udział również międzynarodowi specjaliści.

Organizatorzy stawiają na interaktywny charakter spotkań. Uczestnicy mogą dyskutować na omawiany temat na czacie bądź też wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi. Słuchacze mają również możliwość umówić się na spotkania z przedstawicielami Uponor, by uzyskać więcej informacji i zgłębić dany temat. 

Zaproszenie na kolejne spotkanie w ramach Uponor Live Talks

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godz. 11:00. Grudniowy panel będzie poświęcony tematyce „FIT for 55”, czyli działaniom mającym na celu zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych o 55% do roku 2030.  Działania w ramach „FIT for 55” mają doprowadzić do neutralności klimatycznej w całej Unii Europejskiej już w 2050 r. W panelu dyskusyjnym wezmą udział:

  • Paolo Basso, Dyrektor ds. Polityki w Stowarzyszeniu Europejskiego Przemysłu Grzewczego (EHI),
  • Nikolaj Haaning, Kierownik Działu Zrównoważonego Rozwoju firmy Ramboll,
  • Beat Stettler, Dyrektor ds. Jakości w Uponor
  • Ilari Aho, Wiceprezes ds. Zrównoważonego Rozwoju i Regulacji w Uponor.
Podczas czwartkowego spotkania eksperci porozmawiają m.in. na temat tego, co branża budowlana może zrobić, aby wpłynąć na zmniejszenie śladu węglowego powstającego w wyniku ogrzewania oraz chłodzenia fot. Uponor

źródło i zdjęcia: Uponor

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT