Nowoczesne technologie oświetlenia LED w ofercie ActiveJet

Oferta oświetleniowa marki ActiveJet poszerzyła się o nowe produkty - lampy LED SMD. Ich jasność świecenia, w zależności od modelu, wynosi od 10W do nawet 30W. Dzięki temu można je wykorzystywać do oświetlania kuchni, łazienek czy korytarzy.

Nowoczesne technologie oświetlenia LED w ofercie ActiveJet

"Stała obserwacja trendów na rynku oświetlenia pozwala nam na bieżąco uatrakcyjniać ofertę i proponować naszym klientom nowe i sprawdzone produkty. Dlatego też zadecydowaliśmy się wprowadzić do portfolio ActiveJet lampy SMD. Są one oparte na nowoczesnej technologii oświetlenia umożliwiającej wysoką skuteczność, trwałość oraz niezawodność, zachowując jednocześnie atrakcyjny poziom ceny" - komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor ActiveJet.

Do nowej gamy zalicza się 9 produktów o liczbie LEDów od 20 do 45 sztuk w jednej. W ofercie znajdują się modele LED SMD o mocowaniu E14, E27 oraz GU10 dających zimny i ciepły kolor białego światła. Lampy SMD cechuje niski poziom poboru mocy (od 1,5W do 3W). Czas żywotności nowowprowadzonych produktów wynosi nawet 30 000 godzin. W przypadku modelu AJE-S4510W ich kąt świecenia wynosi 100 stopni, zaś moc strumienia świetlnego 190 lm.

Lampy SMD stosuje się jako zamiennik halogenów o mocy do 30W. Wszystkie posiadają certyfikaty CE oraz ROHS. Produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena brutto dla klienta końcowego wynosi w zależności od modelu od 37 zł do 50 złotych.

źródło i zdjęcie: activejet.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT