Projekt oświetlania autostrad w Chinach z wykorzystaniem LED

Blisko 10000 latarni zostało zamontowanych na odcinku drogi o długości prawie 100 km w Shenzhen w Chinach. Wykorzystane żarówki led XP-G mają wydajność 140 lm/W i charakteryzują się 7-letnią żywotnością.

Projekt oświetlania autostrad w Chinach z wykorzystaniem LED

Blisko 10000 latarni zostało zamontowanych na odcinku drogi o długości prawie 100 km w Shenzhen w Chinach. Na zainstalowane oprawy oświetleniowe składa się ponad milion żarówek typu Cree XLamp XP-G oraz XP-E HEW.

Wykonawcą całej instalacji jest Kingsun - lider branży oświetlenia ledowego z Chin, który w ramach tego przedsięwzięcia oświetlił autostradę Yanba oraz drogi nr G15, G9411, S318, a także tunel Dameisha. Na modernizowanym odcinku drogi Kingsun zainstalował 270-watowe oraz 300-watowe oprawy RL2R Apollo LED.

Projekt oświetlania autostrad w Chinach z wykorzystaniem LED, został wykonany w jakości natężenia światła o wartości 20 luksów, co jest standardem panującym w Chinach przy tego typu instalacjach.

Kombinacja Cree XLamp XP-G oraz XP-E została wykorzystana do osiągnięcia wysokiej jakości strumienia świetlnego oraz odpowiedniej wydajności przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.

Kingsun przewiduje 60-procentową oszczędność energii w porównaniu do instalacji oświetlenia standardowymi żarówkami i według szacunków firmy koszty instalacji zwrócą się w przeciągu czterech najbliższych lat.

"XLamp XP-G okazały się idealnym rozwiązaniem dla systemu oświetlenia, zapewniając wydajne oświetlenie dla infrastruktury tego rodzaju" powiedział Li Xuliang, prezes firmy wykonującej instalację.

Według zapewnień producenta Cree XLamp XP-G, są to pierwsze tego typu lampy charakteryzujące się żywotnością ponad 10000 godzin, co odpowiada siedmioletniemu okresowi użytkowania.

źródło i zdjęcie: ledsmagazine.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT