PRODUCENCI
Baumit
ul.Wyścigowa  56G, 53-012  Wrocław
tel. 71 358 25 00

Baumit - materiały budowlane z przyszłością

Baumit to jeden z najbardziej cenionych brandów na międzynarodowej scenie budowlanej. Należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, a jego początki sięgają 1988 roku. Znają, a przy tym cenią go architekci, inwestorzy i wykonawcy w kilkudziesięciu europejskich krajach.

Technologie Baumit dostępne w Polsce od 1994 roku

W Polsce produkty oraz technologie Baumit dostępne są od 1994 roku i, podobnie jak w innych krajach, także u nas kojarzone są one z wysoką jakością oraz dobrymi praktykami budowlanymi. Wśród nich są zarówno propozycje ułatwiające i przyspieszające prace budowlano-remontowe, jak również poprawiające mikroklimat, wydłużające życie elewacji, a także zapewniające pożądany standard wykończenia wnętrz – wszystko, co potrzebne, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach.

Co dokładnie? Systemy ociepleń, wyprawy wierzchnie, tynki maszynowe, gładzie oraz szpachle, jastrychy, masy samopoziomujące, zaprawy budowlane, produkty do układania płytek, a także produkty do renowacji zabytków.

Szybkowiążący tynk cementowo-wapienny Baumit MPI 30 Speed

Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, marka Baumit zdobyła w sprzedaży tynków maszynowych: cementowo-wapiennych oraz gipsowych. To właśnie w jej ofercie znajdziemy m.in. jedyny jak dotąd w Polsce szybkowiążący tynk cementowo-wapienny Baumit MPI 30 Speed, który dzięki specjalnie opracowanej recepturze pozwala zainicjować i zakończyć prace tynkarskie wewnątrz budynku nawet dwukrotnie w ciągu jednego dnia.

Przeczytaj więcej na temat szybkowiążącego tynku cementowo-wapiennego do wykańczania wnętrz Baumit MPI 30 Speed

Zacieranie już po ok. 2-3 godzinach od narzutu

Jego zacieranie można rozpocząć już po ok. 2-3 godzinach od narzutu i to niezależnie od rodzaju czy chłonności podłoża, grubości warstwy tynku i panujących temperatur. W przypadku zwykłych tynków maszynowych jest to możliwe dopiero po ok. 12 godzinach.

30% więcej zaledwie w 5 dni

Porównując - szybkowiążąca formuła w ciągu pięciu dni pozwala zrealizować nawet ponad 30% więcej prac w stosunku do standardowych rozwiązań! Co więcej, powierzchnie wykonane przy użyciu Baumit MPI 30 Speed posiadają jednorodną, drobnoziarnistą strukturę, są paroprzepuszczalne i wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT