Opublikowano kolejne wydanie Baumit Magazynu

Firma Baumit prezentuje najnowsze wydanie magazynu, który poświęcony jest wykańczaniu wnętrz i elewacji. Wykonawcy, architekci i inwestorzy znajdą w nim wiele praktycznych porad dotyczących aktualnych trendów, nowinek technologicznych oraz branżowych wydarzeń. Duży nacisk położono także na sposoby zadbania o czyste powietrze w pomieszczeniach.

Opublikowano kolejne wydanie Baumit Magazynu

Co znajdziemy w nowym wydaniu Baumit Magazynu?

Znaczna część numeru została poświęcona prezentacji innowacyjnego systemu do wykańczania ścian wewnętrznych – Baumit Ionit, w którego skład wchodzi farba wewnętrzna i masy szpachlowe o supermocach. Farba IonitColor posiada właściwości prozdrowotne, dzięki którym zwiększa się ilość dobrych jonów w powietrzu. Z kolei masy szpachlowe IonitFinish i IonitFino doskonale regulują poziom wilgotności w pomieszczeniach. Pamiętając o tym, że nawet 90% czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, a jakość powietrza ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, z pewnością jest to temat, którym warto się zainteresować.

Miłośników dobrej architektury zaciekawi z pewnością cykl tekstów przedstawiających laureatów konkursu Fasada Roku 2020, wśród których tym razem znalazły się: zrealizowane w zgodzie z filozofią slow life osiedle Nowe Kolibki w Gdyni, charakteryzujący się wysokim standardem nowo wybudowany akademik Student Depot w Gdańsku oraz przedwojenny blok w Nowej Soli, który niedawno otrzymał nowe życie dzięki pracom termomodernizacynym. Na kolejnych stronach magazynu, przedstawione zostały wyniki rozstrzygniętego w kwietniu europejskiego konkursu Life Challenge 2021.

Z nowego wydania można również dowiedzieć się jak przyspieszyć prace związane z tynkowaniem ścian czy wykonaniem posadzki podłogowej. Zaprezentowano też kolekcję Shades of White – 12 odcieni bieli tynków i farb elewacyjnych, spośród których można wybrać ten najbardziej dopasowany do swojego budynku, by nadać mu wyjątkowy charakter.

źródło i zdjęcie: Baumit

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT