SuperPrimier - grunt do zadań specjalnych od firmy Baumit!

Firma Baumit wprowadza na rynek preparat SuperPrimer wzmacniający przyczepność. Dzięki swoim unikatowym właściwościom łączy w sobie zalety oferowanych do tej pory gruntów BetonPrimer i SuperGrund.

SuperPrimier - grunt do zadań specjalnych od firmy Baumit!

Uniwersalny grunt - SuperPrimer!

SuperPrimier to uniwersalny produkt, który pomoże w odpowiednim przygotowaniu powierzchni trudnych i niechłonnych pod tynki, wylewki czy płytki.

Jak wiadomo, gruntowanie to bardzo ważny etap realizowanych prac budowlanych, bowiem istotnie wpływający na ich jakość i trwałość. Nowy preparat od firmy Baumit charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami roboczymi i użytkowymi.

Zawartość piasku kwarcowego sprawia, że po wyschnięciu tworzy on chropowatą powierzchnię, zapewniającą wysoką przyczepność kolejnych warstw, stając się idealną bazą pod tynki cementowo-wapienne (np. Baumit MPI 25), podkłady podłogowe, masy samopoziomujące, a także zaprawy klejowe czy wyrównujące.

Przygotowanie produktu do użytku jest bezproblemowe - wystarczy jedynie dokładnie go wymieszać. Ważne, aby nie rozcieńczając go z wodą. Produkt aplikuje się nanosząc równomiernie, na całą powierzchnię, warstwę gruntu, przy pomocy wałka malarskiego lub pędzla. 

Dla przyspieszenie, w przypadku dużych powierzchni, można wykorzystać metodę natryskową. Niezwykle ważne, aby podłoże, którego przyczepność chcemy poprawić było przed aplikacją gruntu trwałe, suche, czyste i odpylone, a przy tym wolne od wykwitów, spękań oraz resztek preparatów antyadhezyjnych.

Baumit SuperPrimer cechuje również bardzo niska emisja lotnych związków organicznych. Jest to produkt, który doskonale wpisuje się w ideę zdrowego mieszkania.

Źródło i zdjęcia: Baumit

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE