Szuflada AXIS PRO GLASS ze szklanymi bokami

Poznaj nową definicję przechowywania z szufladami AXIS PRO GLASS, wyposażonymi w eleganckie szklane boki! Wybór szuflad AXIS PRO GLASS to decyzja, która wniesie nową jakość do Twojego domu. Oto argumenty, które przemawiają za ich wyjątkowością i funkcjonalnością w każdym wnętrzu.

Szuflada AXIS PRO GLASS ze szklanymi bokami

Szuflady eleganckie i stylowe

Szuflady AXIS PRO GLASS zostały zaprojektowane z myślą o elegancji i stylu. Dzięki szklanym bokom nadają każdej przestrzeni wyjątkowy, nowoczesny wygląd.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design i chcą nadać swoim wnętrzom unikalny, ekskluzywny charakter. Idealnie sprawdzą się w garderobie, łazience czy eleganckich powierzchniach wystawowych.

Konstrukcja nadająca wizualną lekkość

Szklane boki szuflad AXIS PRO GLASS sprawiają, że mebel staje się bardziej lekki i przestronny. Dzięki temu nawet mniejsze pomieszczenia wydają się większe, a przestrzeń staje się bardziej otwarta i przyjazna.

Trwały produkt o wysokiej jakość

Nasze szuflady są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość, potwierdzoną setkami zadowolonych klientów systemu AXIS PRO. Szklane boki są odporne na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia, co sprawia, że mebel zachowuje swoją atrakcyjność przez wiele lat.

Dodatkowo, AXIS PRO GLASS bazują na prowadnicach AXIS PRO z cichym domykiem, więc wymiana boków nie wymusza wymiany całej szuflady.

Szklane boki szuflad AXIS PRO GLASS sprawiają, że mebel staje się bardziej lekki i przestronny.

Szuflady z możliwością personalizacji

Szuflady AXIS PRO GLASS dostępne są w trzech wysokościach, co pozwala dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz również wybrać jeden z dwóch modnych kolorów: antracyt z czarnym przydymionym szkłem oraz biały ze szkłem mlecznym, aby stworzyć mebel, który idealnie pasuje do Twoich wnętrz.

Zobacz film – AXIS PRO ze szklanymi bokami.

Łatwy dostęp do przechowywanych rzeczy

Dzięki pełnemu wysuwowi, łatwo dostaniesz się do przechowywanych rzeczy. To rozwiązanie, które ułatwia organizację i porządkowanie przestrzeni, dzięki czemu możesz szybko znaleźć to, czego potrzebujesz.

Wybierz szuflady AXIS PRO GLASS ze szklanymi bokami i nadaj swojej przestrzeni nowoczesny, elegancki charakter. To inwestycja, która odmieni Twoje wnętrza i uczyni je bardziej funkcjonalnymi i atrakcyjnymi.

Szuflady AXIS PRO GLASS ze szklanymi bokami nadają przestrzeni nowoczesny, elegancki charakter.

Ważne cechy szuflad AXIS PRO GLASS:

  • Mechanizm cichego domykania i udźwig do 40 kg dla pełnego komfortu.
  • Sprawdzona, certyfikowana trwałość produktu potwierdzona na 60 000 cykli.
  • Szklane boki wykonane ze szkła hartowanego.
  • Dwa modne kolory: antracyt z czarnym dymionym szkłem oraz biały ze szkłem mlecznym.
  • Pełny wysuw w długościach od 300-550 mm.
  • Gotowy zestaw z zamontowanym szkłem stanowi ułatwienie pracy, bez potrzeby docinania szklanych elementów.

System szuflad sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - eleganckiej garderobie, stylowej łazience, czy ekskluzywnym pomieszczeniu wystawienniczym.


Źródło i zdjęcia: GTV

Komentarze

19 Mar 2024, 13:05

Komentarz dodany przez Adam: Zalecam ostrożność przy wyborze systemu szuflad gtv. Przy otwieraniu i zamykaniu słychać uciążliwe cykanie kulek wskakujących na prowadnicę. Robiąc kuchnie drugi raz wybrałbym bluma.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT