Nowa jakość szuflad AXIS PRO

System szuflad AXIS PRO to rozwiązanie dostosowane do każdego typu pomieszczeń. Sprawdzi się w meblach kuchennych, łazienkowych i salonowych, a także w garderobach. Firma GTV zapewnia szeroki wachlarz możliwości projektowania, oferując cztery wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych.

Nowa jakość szuflad AXIS PRO

Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie prosty i nowoczesny wygląd, a wykończenie systemu w bieli lub antracycie umożliwia stworzenie wielu niecodziennych aranżacji. Wąski bok zapewnia również więcej miejsca w szufladzie i dodaje jej lekkości.

Duża wytrzymałość na obciążenia

System charakteryzuje się dużym udźwigiem do 40 kg, umożliwiając zastosowanie nawet w szerokich szufladach.

AXIS PRO sprawdzi się także w zabudowach typu cargo – pojemnych szufladach do przechowywania zapasów żywności. Pewność i bezpieczeństwo użytkowania zyskujesz również dzięki dożywotniej gwarancji.

System szuflad AXIS PRO to rozwiązanie, które sprawdzi się w kuchni, łazience, salonie i garderobie.

Komfort pracy i ciche domykanie

Zastosowanie nowego mechanizmu zwiększa kulturę pracy szuflady oraz gwarantuje najwyższą jakość ruchu. AXIS PRO to również prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach: pionowej i poziomej, która podnosi komfort pracy z systemem.

Zastosowanie w szufladach AXIS PRO systemu cichego domyku zapewnia ergonomię i komfort o każdej porze dnia. Ciche domykanie znacznie podnosi jakość użytkowania szuflad i codzienną pracę w kuchni.

Swobodny dostęp do zawartości

Pełny wysuw umożliwia dostęp do całej zawartości szuflady, zwłaszcza kiedy musisz mieć wszystko pod ręką. Sprzyja również utrzymaniu porządku w jej wnętrzu.

Z systemem AXIS PRO sięganie do najgłębszej części szuflady przestanie być uciążliwe.


źródło i zdjęcia: GTV

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT