Co oferują nowe szuflady Ultra Box marki REJS?

Bez szuflad trudno sobie obecne wyobrazić nowoczesną zabudowę meblową. Są niezbędne przede wszystkim w kuchniach, ale często stosuje się je i w innych wnętrzach. Nowe szuflady Ultra Box od REJS to świeże wzornictwo oraz praktyczność. Świetnie pasują do różnych wnętrz, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Co oferują nowe szuflady Ultra Box marki REJS?

Szuflady różnego typu to jedno z najchętniej wykorzystywanych rozwiązań. Szczególnie często pojawiają się w zabudowach kuchennych, gdzie ułatwiają organizację i utrzymanie w porządku akcesoriów niezbędnych podczas przygotowania posiłków.

Ale nie tylko. Coraz odważniej stosuje się je też w łazienkach, spiżarniach, garderobach, biurach, a nawet salonach i jadalnianych kredensach. Czy mogą być jeszcze lepsze, wygodniejsze i ładniejsze? Nowa propozycja marki REJS, udowadnia że tak.

- Zależało nam, by szuflady Ultra Box łączyły funkcjonalność z estetyczną formą wpisującą się w nowoczesne trendy wzornicze. Tak, aby nie tylko służyły (a ich żywotność przewidziana jest na co najmniej 80 tysięcy cykli), ale i stanowiły dekorację zabudowy. W efekcie powstał system, wyróżniający się smukłymi prostymi liniami, prosty i nowoczesny, a jednocześnie zapewniający maksimum wygody podczas użytkowania. System bardzo uniwersalny, a jednak elastyczny w zastosowaniu i gwarantujący pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników. System, który z powodzeniem stosować można we wnętrzach różnego przeznaczenia, a przez to pozwalający uzyskać wrażenie spójności i czystości aranżacyjnej. - wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Co oferują nowe szuflady Ultra Box?

System szuflad Ultra Box REJS obejmuje zarówno szuflady wewnętrzne (chowane za wspólnym frontem), jak i frontowe. Dzięki temu wykorzystać je można zarówno w zabudowach, gdzie chcemy mieć natychmiastowy dostęp do zapasów, jak też we wnętrzach, gdzie zależy nam na dyskrecji.

Szuflady z oddzielnym frontem wystarczy delikatnie pociągnąć, aby wszystkie przechowywane rzeczy wysunęły się lekko i cicho. Synchronizacja wysuwu zagwarantuje komfort ruchu.

Szuflady wewnętrzne z kolei możemy ukryć za wspólnym frontem albo zastosować w garderobie lub spiżarni, by jeszcze bardziej ułatwić sobie korzystanie z nich. Niższe, uzupełnione relingiem fronty wysokich szuflad Ultra Box pozwalają szybciej zorientować się co się gdzie znajduje.

Wiele możliwości, rozmiarów i opcji

Perfekcyjne dopasowanie do potrzeb użytkowników zapewnia duży wybór wymiarów szuflad. Ultra Box proponowane są w 4 wysokościach (86, 118, 167 i 199 mm) i 6 długościach prowadnic (300, 350, 400, 450, 500 i 550 mm).

Zróżnicowanie wysokości poszczególnych modeli pozwala efektywniej wykorzystać miejsce i lepiej zorganizować szafy i szafki. W modelach wysokich warto ułożyć rzeczy duże - zastawę, ale też detergenty w łazience, czy duże tekstylia w garderobie. W szufladach niższych łatwiej z kolei uporządkować drobiazgi - sztućce, kosmetyki, przybory biurowe, biżuterię i dodatki.

Zestawy Ultra Box obejmują: prowadnicę, bok, mocowanie ścianki tylnej i zaślepki. Wszystkie elementy są w kolorze białym lub grafitowym. Front, tył i dno szuflady wykonuje się z płyty, co pozwala każdorazowo samodzielnie wybrać szerokość szuflady w zależności od potrzeb i specyfiki danej zabudowy.

W ten sposób nie musimy dopasowywać się do standardowych rozmiarów szafek, ani martwić się niewykorzystanym miejscem. Jednocześnie, wykorzystanie płyty o tym samym dekorze co reszta mebli, pozwala uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny.

Wszystko do siebie perfekcyjnie pasuje. Udźwig Ultra Box wynosi 40 kg, więc sprawdzą się nawet w dobrze zaopatrzonej spiżarce. Nie bez znaczenie jest szybki montaż i regulacja 3D pozwalająca szybko perfekcyjnie ustawić mechanizmy.

Porządek we wnętrzu szuflad - jak go utrzymać?

Ważnym i bardzo praktycznym uzupełnieniem szuflad Ultra Box są systemy organizacji wewnętrznej. I tu do wyboru jest szereg opcji.

- W garderobach sprawdzą się obite białą lub czarną ekoskórą wkłady z przegródkami różnych rozmiarów i kształtów, w kuchni eleganckie wkłady drewniane na sztućce i drobne narzędzia, zaś w łazience ramy, które pozwalają posegregować i zabezpieczyć środki czystości przed przesuwaniem się i wywracaniem. W biurkach i kontenerkach można zastosować metalowe pojemniki ze stali nierdzewnej, w której łatwo ułożyć długopisy, kredki, mazaki i inne z tysięcy dziecięcych przyborów i skarbów. Pojemniki sprzedawane są pojedynczo w 3 długościach: 88, 176 i 264 mm. Każdy o wysokości i szerokości 88 mm. - dodaje Joanna Posadzy.

Ale to nie wszystko. W szufladach Ultra Box można zorganizować nawet segregację odpadów. Pasują do nich np. zestawy PRAKTIKO. Osadzone na zbiorczej tacy kosze z oddzielnymi przykrywami ułatwią dzielenie domowych śmieci na różne frakcje.

Zestawy PRAKTIKO dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach liczby i pojemności pojemników. Pełny wysuw i miękki dociąg szuflad Ultra Box ułatwią wyrzucenie odpadów nawet gdy będziemy mieć zajęte lub brudne dłonie.


źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT