Zapomnij o ciasnych szafkach! Cornery REJS powiększą Twoją kuchnię

Wybór odpowiedniego cornera do danej szafki narożnej może być wyzwaniem. Należy rozważyć rodzaj mechanizmu, wielkość oraz aspekty wizualne. Jednakże, na rynku dostępne są systemy uniwersalne, kompatybilne zarówno ze szafkami otwieranymi w prawo, jak i w lewo.

Zapomnij o ciasnych szafkach! Cornery REJS powiększą Twoją kuchnię

Nie ma już potrzeby przekonywania, że cornery są idealnym rozwiązaniem dla przestronnych, ale trudno dostępnych narożników szafek. Ich wysuwane kosze i półki umożliwiają efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Wybierając corner, ważne jest, aby znaleźć system, który będzie pasował do specyfiki szafki, gwarantując jednocześnie łatwość użytkowania i spójność estetyczną. Pojawia się również pytanie, jak odpowiednio zainstalować wybrany system.

Do szafek prawych i lewych

Wybierając corner do szafki, zwracamy uwagę na kilka kluczowych aspektów, takich jak jej kształt - czy jest to konstrukcja prostokątna, czy może zbliżona do kwadratu z ściętym rogiem.

Szafki prostokątne, mimo że są bardziej powszechne i mają mniejszy front, często utrudniają dostęp w porównaniu do ich kwadratowych odpowiedników. Na rynku dominują rozwiązania skierowane właśnie do tego typu szafek.

Głównym wyzwaniem jest adaptacyjność systemów cornerowych. Rozwiązania dla szafek kwadratowych, takie jak obrotowe półki, zwykle są uniwersalne. Jednak, większość systemów przeznaczonych do szafek prostokątnych nie oferuje tej elastyczności, zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób otwierania mebli.

Problemy mogą pojawiać się szczególnie wtedy, kiedy chcemy dostosować corner do innej szafki niż pierwotnie planowaliśmy, lub gdy nastąpi pomyłka przy składaniu zamówienia.

Rozwiązaniem tych problemów są nowe, uniwersalnie montowane cornery od REJS, takie jak Corner Space i Corner Space Plus. Ich unikalną cechą jest zdolność do pasowania zarówno do szafek otwieranych na prawo, jak i na lewo.

Dostępne w dwóch rozmiarach, te systemy mogą być skutecznie dostosowane do szafek o różnorodnych wymiarach. Są odpowiednie dla narożników o szerokości 900-1000 mm z frontami o szerokości 450-550 mm (Corner Space) oraz dla szafek o szerokości 1100-1200 mm z frontami o szerokości 600 mm (Corner Space i Corner Space Plus).

System REJS Corner Space Plus.

Szafka narożna w trzech wydaniach

Obie propozycje systemów cornerowych od REJS oferują kompleksową funkcjonalność, składając się z dwóch koszy rozmieszczonych na dwóch poziomach i opartych na stabilnym mechanizmie jezdnym.

System Corner Space umożliwia wysunięcie na zewnątrz szafki jednego z koszy, podczas gdy Space Plus pozwala na wysunięcie obu koszy. Możliwość regulacji wysokości koszy daje użytkownikowi swobodę w dostosowywaniu systemu do bieżących wymagań.

Udźwig koszy wynosi odpowiednio 30 i 25 kg, co sprawia, że są one idealne do przechowywania nawet ciężkich przedmiotów.

Systemy cornerowe REJS dostępne są w trzech różnych wersjach stylistycznych, pozwalając na dopasowanie do estetyki i designu kuchni. W ramach serii PURO, oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym z szklanymi elementami oraz czarnym z elementami z forniru.

System REJS PURO.

Linia Classic proponuje zaś kosze ażurowe wykonane z drutu (dostępne wyłącznie w modelu Corner Space). To różnorodność wyboru umożliwia integrację systemów z różnymi stylami kuchennych aranżacji.

Każda półka w systemach PURO jest wyposażona w matę antypoślizgową, która chroni zarówno przed zarysowaniami, jak i przesuwaniem się przechowywanych przedmiotów.

Dodatkowo, w modelu Corner Space Plus zastosowano specjalny magnetyczny uchwyt, który zapobiega automatycznemu zamykaniu się systemu przy maksymalnym otwarciu. To rozwiązanie zapewnia użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo korzystania.


Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT