Funkcjonalność w kuchni - system Modern Box

Firma GTV stawia na rozwiązania, dzięki którym kuchnia będzie w pełni funkcjonalna i przystosowana do Twoich potrzeb. Najtrudniej zapanować nad porządkiem na wyeksponowanych miejscach – takich jak blat i stół. Nie musisz zostawiać akcesoriów kuchennych i produktów na wierzchu, by mieć je stale pod ręką.

Funkcjonalność w kuchni - system Modern Box

System Modern Box daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni – posiada szuflady wewnętrzne, które możesz wmontować w szafki typu cargo.

Bez obaw możesz wypełnić szuflady Modern Box aż 40 kilogramami zapasów. Szuflady zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających domowników, bez względu na to, czy latem wkładasz do nich zgrzewki wody, a na zimę gromadzisz słoiki z przetworami.

Pełnię swoich możliwości szuflada Modern Box odkryje, kiedy będziesz sięgać po przedmioty i produkty umieszczone głęboko. System zapewnia pełny wysuw szuflady, dzięki czemu wszystko masz zawsze pod ręką.

Szuflady zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających domowników.

Prosty montaż szuflad

Firma GTV stawia na rozwiązania, dzięki którym kuchnia będzie w pełni funkcjonalna i przystosowana do Twoich potrzeb. Jeśli nie uważasz się za doświadczonego konstruktora, nie masz się czym przejmować. Montaż szuflad Modern Box jest prosty.

Z montażem szuflad Modern Box poradzi sobie każdy majsterkowicz-amator.

System cichego domykania

Dbając o poranną ciszę – kiedy domownicy jeszcze śpią, a Ty chcesz zaparzyć sobie kawę – szuflady Modern Box wyposażono w system cichego domykania. Teraz Twoich bliskich może obudzić jedynie aromat kawy, a nie hałas zamykania szuflad.

Chcesz zoptymalizować miejsce pod piekarnikiem lub zlewozmywakiem? Skorzystaj z dodatkowej oferty szuflad specjalnych Modern Box, które dyskretnie wkomponują się w strukturę urządzeń AGD i sprzętu kuchennego.


źródło i zdjęcia: GTV

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT