Zawiasy meblowe GTV SILENTO PRO

Zobacz film - Zawias GTV SILENTO PRO.

Odpowiedzialne są za swobodę zamykania i otwierania naszych szafek, a są przez nas coraz rzadziej zauważane. Z pewnością zawiasy nie są elementem, który najbardziej przykuwa naszą uwagę, są one natomiast jednym z kluczowych elementów zapewniających komfortowe funkcjonowanie niemalże każdego z pomieszczeń w naszych domach.

Od odpowiedniego wyboru zawiasów zależy naprawdę wiele. To ich wybór rzutuje później na to w jaki sposób działają nasze szafki. Czy działają cicho, tym samym swobodnie, czy wymagają nadmiernej siły, aby można je było otworzyć?

Poszukiwanie sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań to dziś nie lada wyzwanie dla stolarzy. Akcesoria funkcyjne takie jak zawiasy muszą wyróżniać się trwałością i odpornością na częstą eksploatację. Jak znaleźć odpowiednie modele do naszych mebli?

Co nowego?

Nowa seria zawiasów SILENTO PRO to odpowiedź na rosnące potrzeby na rynku stolarskim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zawiasy wyróżniają się przede wszystkim swoją niezwykłą wytrzymałością podczas użytkowania oraz płynnością mechanizmów przy ciągłej pracy.

Potwierdzona jakość

Zawiasy z rodziny SILENTO PRO charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na poziomie 80 000 cykli, co potwierdza certyfikat SGS. Najwyższej jakości mechanizm cichego domyku zapewnia płynną i bezpieczną pracę oraz aktywuje się już przy minimalnym otwarciu frontu.

SILENTO PRO zostało wyposażone również w dwustopniowe działanie zawiasu, które chroni sąsiadujące meble i ścianę. Produkt wyróżnia regulacja mimośrodowa głębokości, zintegrowana w ramieniu zawiasu i mocowanie prowadnika typu CLIP-ON, co ułatwia montaż.

Dopasowana precyzja

Ważną cechą SILENTO PRO jest fakt, że do każdego zawiasu możemy dobrać odpowiedni dla niego prowadnik i komplet zaślepek. Prowadnik wybieramy zgodnie ze stanem technicznym i swoim własnym zapotrzebowaniem. Do wyboru: prowadnik krzyżowy, prowadnik z regulacją mimośrodową oraz krzyżowy z mufami.

 

Do zakupu możliwy jest prowadnik z regulacją mimośrodową, co w połączeniu z regulacją głębokości znacząco ułatwia regulację frontu i zestaw zaślepek. Regulacja dostępna jest w trzech płaszczyznach o zakresie szerokość ± 2 mm, wysokość ± 1,5 mm, głębokość ± 1,5 mm.

Film: GTV

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT