Uniwersalny system szuflad Modern Box Pro

Uniwersalny system szuflad Modern Box PRO to ergonomiczne i nowoczesne rozwiązanie dla każdego rodzaju kuchni. Jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów co do jakości oraz nowoczesnego designu akcesoriów kuchennych.

Uniwersalny system szuflad Modern Box Pro

Szuflada Modern Box PRO jest kolejnym krokiem rozwijającym i uzupełniającym dotychczasową ofertę produktów Modern Box, które istnieją na rynku już 10 lat.

Dlaczego warto wybrać system Modern Box PRO?

Jakość SGS - Gwarantujemy dożywotnią gwarancję na system szuflad Modern Box PRO. Prowadnice systemu posiadają certyfikat SGS na 60 tys. cykli.

Swobodny dostęp - Pełny wysuw umożliwia swobodny dostęp do zawartości całej szuflady. Sięganie po głębiej schowane akcesoria staje się łatwiejsze.

Wygodna regulacja - Przeniesienie mechanizmu do wewnątrz szuflady ułatwia regulację w trudno dostępnych miejscach (np. przy ścianie czy w narożniku kuchni), a także nadaje szufladzie eleganckiego wyglądu.

Mechanizm regulacji jest wykonany w całości z metalu, dzięki czemu elementy regulacyjne nie ulegają szybkiemu zużyciu.

Pełny wysuw umożliwia swobodny dostęp do zawartości całej szuflady.

Uniwersalna kolorystyka - System dostępny w kolorze białym i antracytowym.

Udźwig - dostosowany do obciążenia do 40 kg.

Soft close - Mechanizm cichego domykania w połączeniu z pełnym wysuwem szuflady, doskonale wpływa na komfort użytkowania.

Aranżacje - System szuflad Modern Box PRO jest dostępny w trzech wysokościach 84 mm, 135 mm, 199 mm (opcjonalnie 167 mm – przy dodatkowym użyciu złączki „D” i relingów).

System szuflad Modern Box PRO będzie dostępny u dedykowanych dystrybutorów i w wybranych hurtowniach partnerskich.

źródło i zdjęcia: GTV

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT