PRODUCENCI
Paroc Polska Sp. z o.o.
ul.Gnieźnieńska 4, 62-240  Trzemeszno
tel. 61 468 21 90

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Finlandii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w czterech krajach. Ponadto posiadamy przedstawicielstwa handlowe w 13 krajach europejskich. Od 1930 roku sukcesywnie rozwijamy w Paroc praktyczną wiedzę specjalistyczną (tzw. know-how). Obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą izolacji w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich.

Nasze produkty sprzedawane są pod marką Paroc w rozpoznawalnych, biało-czerwonych opakowaniach i obejmują izolacje budowlane, techniczne, dla przemysłu stoczniowego, a także płyty warstwowe i materiały do izolacji akustycznej.

Tworzymy i pilotujemy rozwiązania budowlane, od energooszczędnych rozwiązań do renowacji budynków, po domy pasywne, które zmniejszają zużycie energii oraz ilość emisji, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu życia. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani, począwszy od przedsiębiorców budowlanych domów jednorodzinnych i architektów, poprzez firmy wykonawcze, dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy budowlane pracujące dla sektora przemysłowego.

Głównymi właścicielami Grupy Paroc są inwestorzy instytucjonalni, a udziałowcami mniejszościowymi pracownicy Paroc.

Działalność Paroc zorganizowana jest w czterech jednostkach operacyjnych: Izolacje Budowlane, Izolacje Techniczne, Systemy Płyt Warstwowych, Produkcja Podstawowa.

Izolacje Budowlane: oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań dla wszystkich typów budynków oraz różnych grup klientów. Izolacje budowlane są stosowane głównie do izolacji termicznej, ogniowej i akustycznej ścian zewnętrznych, dachów, stropów, podłóg, piwnic, stropów międzykondygnacyjnych i ścian działowych. Produkty akustyczne to dźwiękochłonne sufity i panele ścienne, a także produkty używane do kontroli hałasu w obszarach przemysłowych.

Izolacje Techniczne: dostarcza produkty zapewniające wartość dodaną w zastosowaniach takich jak: izolacja termiczna, ogniowa, akustyczna oraz izolacja przeciwkondensacyjna we wnętrzach budynków (HVAC - systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania), a także w procesach przemysłowych i rurociągach, konstrukcjach okrętowych i urządzeniach przemysłowych (OEM).

Systemy Płyt Warstwowych: to produkcja płyt warstwowych z rdzeniem z wełny kamiennej i obustronnym pokryciem z blachy stalowej, które stosowane są w fasadach budynków, ścianach działowych i stropach. Płyty projektowane są przez architektów i znajdują zastosowanie głównie w budynkach przemysłowych, handlowych i obiektach użyteczności publicznej.

Produkcja Podstawowa:
to jednostka odpowiedzialna za wszystkie linie produkcyjne, funkcjonowanie zakładów produkcyjnych oraz technologie związane z wełną kamienną. Ponadto jest ona odpowiedzialna za prace rozwojowe w zakresie produktów izolacji budowlanych.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT