Modulens G Hybrid z nagrodą Złotego Instalatora

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wraz z redakcją Polskiego Instalatora zadecydowała o przyznaniu firmie De Dietrich tytułu Złotego Instalatora dla Najlepszych za 2016 rok w kategorii „Wysoce zaawansowane technologie, systemy i urządzenia w zakresie odnawialnych źródeł energii”.

Modulens G Hybrid z nagrodą Złotego Instalatora

Wyróżnienie przyznano za urządzenie hybrydowe Modulens G Hybrid. Oficjalne wręczenie nagrody nastąpiło 2 czerwca 2017 roku na uroczystej gali w Warszawie. Sąd Konkursowy w składzie: Joanna Jankowska, Redaktor Naczelna „Polskiego Instalatora” (Przewodnicząca), Tomasz Malowany, Dyrektor Generalny Polskiej Korporacji Techniki SGGiK (Sekretarz), jurorzy – eksperci: Tadeusz Jassa, Piotr Czerwiński, Wojciech Jaster, Lucjan Furtak, Marek Skowroński, Andrzej Sław, Norbert Winogrodzki, tak argumentował decyzję o przyznaniu nagrody:

"Nagrodzony nowatorski układ hybrydowy MODULENS G Hybrid wykorzystuje odnawialne źródło energii, jakim jest pompa ciepła, łącząc je harmonijnie z kondensacyjnym kotłem grzewczym. Urządzenie posiada tryby pracy umożliwiające wybór źródła ciepła ze względu na cenę nośnika energii lub ze względu na poszanowanie środowiska. Takie rozwiązanie jest idealnym urządzeniem grzewczym, które poprzez wysoką efektywność i ograniczanie emisji spalin przeciwdziała powstawaniu smogu i produkcji gazów cieplarnianych.

Modulens G Hybrid to zestaw hybrydowy, który składa się z pompy ciepła powietrze/woda typu Inverter oraz gazowego kotła kondensacyjnego.  Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: kolumnowej, gdzie zasobnik jest umieszczany pod kotłem oraz w wersji z możliwością zainstalowania zasobnika z prawej lub lewej strony kotła.

źródło i zdjęcia: De Dietrich

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT