Zmiany kadrowe w De Dietrich

Kierownictwo spółki De Dietrich podjęło decyzję o zmianach personalnych na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży. Od dnia 1 stycznia 2012 r. stanowisko to objął Marcin Wojsznis, dotychczasowy dyrektor regionu Kraków.

Zmiany kadrowe w De Dietrich

Zmiany kadrowe w De Dietrich spowodowały, że Marcin Wojsznis przejmuje odpowiedzialność za realizację rocznych celów spółki, związanych ze sprzedażą i marżą na rynku polskim. Został on pełnomocnikiem zarządu De Dietrich, odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację umów handlowych między spółką a firmami hurtu.

Nowy dyrektor ds. sprzedaży będzie współtworzył politykę handlową spółki. Podlegać mu będą dyrektorzy regionów, a za ich pośrednictwem wszyscy pozostali przedstawiciele handlowi, zatrudnieni w De Dietrich.

"Jestem przekonany, że dotychczasowe doświadczenie zdobyte w strukturach naszej spółki oraz zaangażowanie Marcina Wojsznisa przyczyni się do rozwoju obrotów i poprawy marż w naszych firmach oraz umocni wizerunek naszej firmy na rynku polskim, w trudnym czasie dekoniunktury gospodarczej. Bardzo proszę o udzielenie nowemu dyrektorowi sprzedaży wsparcia w realizacji jego misji" powiedział prezes zarządu De Dietrich Kazimierz Gołecki.

Do czasu zatrudnienia nowego dyrektora regionu Kraków Marcin Wojsznis będzie pełnił jego obowiązki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy De Dietrich, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: De Dietrich

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT