Promocja pakietowa kotłów De Dietrich

Jak co roku firma BDR Thermea Poland wprowadza promocję pakietową na swoje urządzenia. W tym roku podstawą oferty są kotły gazowe kondensacyjne marki De Dietrich: MCR3 evo oraz Evodens AMC.

Promocja pakietowa kotłów De Dietrich

Oferta promocyjna De Dietrich 

Promocja pakietowa potrwa od 3 sierpnia do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. W jej zakres wchodzą zestawy z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 evo lub Evodens AMC.

Kocioł kondensacyjny MCR3 evo jest urządzeniem, które wyróżnia się niewielkimi, wręcz kompaktowymi wymiarami, dzięki temu można je zamontować właściwie w każdym miejscu w domu.

Wyróżnia go zaskakująca wydajność, która zapewnia oszczędność energii aż do 30% w porównaniu z klasycznym kotłem. Z kolei wydajność kotła przy podgrzewaniu wody wynosi 20 litrów na minutę.

Evodens AMC to kocioł kondensacyjny nowej generacji. Dostępny jest w wersji jedno- i dwufunkcyjnej. Wyposażono go w zaawansowaną konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution, a także w system automatycznego napełniania instalacji. Jego średnioroczna efektywność energetyczna wynosi aż do 97%. Pakiety Standard i OZE - promocyjne zestawy.

Firma BDR Thermea Poland oferuje kilkanaście pakietów w opcji: Standard i OZE.

W skład pakietu Standard wchodzi kocioł kondensacyjny MCR3 evo lub Evodens AMC z zestawem spalinowym oraz wyposażeniem dodatkowym do wyboru:

  • emaliowanym podgrzewaczem c.w.u SRK 100 lub SRK 150,
  • regulatorem iSense,
  • regulatorem SMART TC°.

Z kolei pakiet OZE zawiera kocioł kondensacyjny MCR3 evo lub Evodens AMC z rekuperatorem Recovens V400 w zestawie i dodatkowym wyposażeniem do wyboru:

  • emaliowanym podgrzewaczem c.w.u SRK 100 i SRK 150,
  • regulatorem SMART TC°. 

Źródło i zdjęcia: De Dietrich 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT