Akcja promocyjna De Dietrich

De Dietrich rozpoczyna akcję promocyjną "Rajd Świętego Mikołaja 2011", w której można kupić regulatory pogodowe i pokojowe. Akcja promocyjna ma na celu wsparcie hurtowni i firm instalacyjnych.

Akcja promocyjna De Dietrich

W związku z dużym zainteresowaniem regulatorem pogodowym Celcia 20, firma De Dietrich postanowiła zaoferować go swoim klientom po jeszcze lepszych cenach, wraz z regulatorem pokojowym AD 247 dla kotła MS Zena i elementami systemu powietrzno-spalinowego.

Celem akcji promocyjnej De Dietrich jest wsparcie hurtowni i firm instalacyjnych poprzez:

  • zachęcenie instalatora do zakupu regulatora pogodowego CELCIA 20 wraz z MCR w bardzo atrakcyjnej cenie oraz termostatu programowalnego AD 247 w równie niskiej cenie, łącznie z MS Zena,
  • okresowe obniżenie o 10% cen katalogowych systemów spalinowych SPS w rozmiarze 60/100 oraz 80/125 do obsługi ww. kotłów.

Akcja "Rajd Świętego Mikołaja 2011" skierowana jest do firm instalacyjnych za pośrednictwem i przy wsparciu Partnerów Hurtowych.

Instalator kupujący w hurtowni kocioł MCR-II jest uprawniony do zakupu w tejże hurtowni regulatora pogodowego typu CELCIA 20 w cenie specjalnej 100 zł netto (obecnie obowiązująca cena katalogowa 804 zł netto). Przy zakupie kotła ZENA MS jest natomiast uprawniony do zakupu termostatu programowalnego typu AD 247 w cenie specjalnej 100 zł netto (obecnie obowiązująca cena katalogowa 506 zł netto).

Akcja promocyjna De Dietrich trwa do 31 grudnia br. lub wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy De Dietrich, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: dedietrich.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (De Dietrich)
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT