Nagroda iF product design award dla Zehnder Fina

W 2012 roku grzejnik Zehnder Fina otrzymał nagrodę RedDot Design Award, teraz przyszła kolej na iF product design award. Jest to kolejne podkreślenie ponadprzeciętnej i ponadczasowej konstrukcji grzejnika.

Nagroda iF product design award dla Zehnder Fina

Grzejnik Zehnder Fina pokonał 3000 konkurentów i okazał się najlepszy w kategoriach: jakość projektu, wykonania, dobór materiałów, stopień innowacyjności, przyjazność dla środowiska, funkcjonalność i aspekty projektowania uniwersalnego.

Dzięki płaskiej, minimalistycznej formie Zehnder Fina Spa idealnie dopasowuje się do każdej, nowoczesnej łazienki. Sekret niewielkiej głębokości grzejnika tkwi w jego wyrafinowanej konstrukcji - elementem wodonośnym jest miedziana meandra zatopiona w półpłynnym graficie stanowiącym przekaźnik energii do płyty czołowej. Jest to rozwiązanie idealne do instalacji niskotemperaturowych. Wszystkie elementy znajdujące się z tyłu grzejnika są całkowicie niewidoczne, gdyż z boku znajdują się ruchome maskownice dopasowane kolorystycznie do grzejnika. Projekt idealnie uzupełnia wieszak na ręczniki, który utrzymuje je zawsze ciepłe i suche. Cieszymy się, że starania naszych projektantów, by tworzyć ponadprzeciętną jakość, wzornictwo i estetykę w poszanowaniu najnowszych trendów, zostały po raz kolejny docenione przez kapitułę prestiżowego konkursu, mówi Jerzy Stosiek, Dyrektor generalny Zehnder Polska Sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: Zehnder

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT