Nowa paleta barw Zehnder

Zehnder od wielu lat wyznacza trendy w światowym designie i inspiruje do zmian. Tym razem koloruje świat, wprowadzając do swojej i tak szerokiej oferty, zupełnie nową, można nawet powiedzieć, że zaskakującą paletę barw.

Nowa paleta barw Zehnder

Marka Zehnder to specjalista w dziedzinie wzornictwa, a także wizjoner tworzący od lat perełki w dziedzinie grzejników dekoracyjnych, przykłada ogromną wagę nie tylko do elastyczności pod względem kształtu, ale właśnie do kolorystyki swoich produktów.

Barwy, którymi otaczamy się na co dzień mają na nas niesamowity wpływ. Być może nie do końca się nad tym zastanawiamy, ale działają na nasze samopoczucie i potrafią zarówno koić nerwy, jak i drażnić czy przytłaczać. Dlatego tak istotne jest zadbanie o ich odpowiednie rozmieszczenie we wnętrzach, w których mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy.

Kolory mają znaczenie, dlatego aby żyć w poczuciu wewnętrznej harmonii i błogiego spokoju, powinniśmy zaznajomić się z ich specyfiką i kupując przedmioty codziennego użytku, a także dekoracje, czy widoczne elementy instalacyjne, zadbać by były w takich odcieniach, które pasować będą do naszej osobowości, a także stanowić nietuzinkowy element aranżacyjny.

Grzejniki  dekoracyjne Zehnder są dostępne od wielu lat zarówno w atrakcyjnej kolorystyce, jak i z różnymi rodzajami powierzchni. A teraz szwajcarska marka wprowadza na rynek zupełnie nową, świeżą i tętniącą życiem gamę kolorystyczną.

Nasza bogata oferta produktowa jest zawsze odzwierciedleniem najnowszych trendów w designie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych wymagających klientów i staramy się trafiać w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Jestem przekonany, że dzięki 15 nowym odcieniom wybór stanie się łatwiejszy i przyjemniejszy. Mocne kolory są bardzo na czasie, warto więc ożywić nasze wnętrza, choćby poprzez dobór jedynego w swoim rodzaju, zarówno pod względem kształtu jak i barwy, grzejnika, tłumaczy Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.

W kategoriach Architectural, Tonic i Natural Zehnder prezentuje trzy wewnętrznie spójne światy kolorów, łączące spokrewnione ze sobą odcienie. To uporządkowana różnorodność, dzięki której można łatwiej dobrać kolor grzejnika dopasowany do otoczenia i wyrażający osobowość i indywidualność każdego człowieka.  
Architectural trafi w gusta osób ceniących sobie wyrafinowaną prostotę i czystość formy. Piękne, zimne odcienie oscylujące pomiędzy bielą oraz czernią, doskonale sprawdzą się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Tonic można z kolei polecić wszystkim tym, którzy lubią zabawę kolorem i nie boją się stosować go w swoich mieszkaniach. Ciepłe, żywe, nasycone barwy sprawią, że lato pozostanie z nami zdecydowanie dłużej, niż to w kalendarzu. Natural pokochają miłośnicy przyrody i natury, jak wskazuje nazwa. Stonowane barwy ziemi dodadzą wnętrzom ciepła, subtelności i bez wątpienia ukoją każdą duszę.

Na stronie firmowej Zehnder Polska pobrać można najnowszy katalog palety barw grzejników, a także zobaczyć przepiękne wizualizacje z zastosowaniem produktów, w przeróżnych kolorach.

źródło i zdjęcie: Zehnder

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT