Zehnder inspiruje w mediach społecznościowych

Media społecznościowe zagościły na dobre w naszym życiu. Coraz więcej czasu spędzamy "w sieci", szukamy informacji i wymieniamy się doświadczeniami. Zehnder Polska od lat wyznacza rynkowe trendy w światowym designie, dlatego i tym razem wychodzi naprzeciw współczesnym tendencjom i zaprasza na swoje strony firmowe na portalu Facebook.

Zehnder inspiruje w mediach społecznościowych

"Strefa Architekta" oraz "Zehnder Polska", to dwa profile, gdzie można znaleźć wiele ciekawych informacji, porad, zdjęć, a także inspiracji związanych z projektowaniem na najwyższym poziomie, ale także funkcjonalnością urządzeń z oferty Zehnder.

Pierwszy z nich dedykowany jest Architektom, a także wszystkim tym, którzy zajmują się projektowaniem, czy to zawodowo czy hobbystyczne. Jest to profil powiązany cyklicznym konkursem firmy Zehnder - Projektujesz! Zyskujesz! - którego druga edycja odbędzie się na jesieni tego roku. To miejsce wirtualnych spotkań, tych którzy chcą podzielić się opiniami na temat tworzonych właśnie koncepcji oraz wymienić się doświadczeniami, tłumaczy Marta Jankiewicz, specjalista ds. marketingu i komunikacji, Zehnder Polska.

"Zehnder Polska" to z kolei profil firmowy marki Zehnder, gdzie słowa grzejnik, promiennik czy wentylacja nabierają nowego znaczenia. Można się tam przekonać, że urządzenia te są dziś nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także bardzo często po prostu piękne, a ich ceny nie muszą oznaczać zrujnowania portfela klientów.

Staramy się pokazywać jak najwięcej zdjęć, zarówno aranżacyjnych jak i produktowych czy obrazujących montaż. Dbamy o regularne zamieszczanie porad oraz wielu branżowych informacji, aby uczynić nasze produkty bardziej przyjaznymi dla użytkowników, zarówno tych, którzy już są naszymi klientami, jak i tych potencjalnych. Wszystko to jednak podajemy w lekkiej formie, z dużą dozą uśmiechu i poczucia humoru. Nie zabraknie tu także eksperckich komentarzy oraz ciekawostek z rynku, dodaje Marta Jankiewicz.

źródło i zdjęcie: Zehnder Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT