Kompletne rozwiązania do pozyskiwania energii ze Słońca

Podnoszenie efektywności energetycznej budynków wymaga wydajnych i bezawaryjnych technologii, które przyniosą zwrot kosztów poniesionych na inwestycję w jak najkrótszym czasie. Gwarancją osiągnięcia maksymalnych oszczędności, a co za tym idzie zysków ekonomicznych, jest kompleksowa oferta od jednego producenta.

Kompletne rozwiązania do pozyskiwania energii ze Słońca

Firma Schüco już dzisiaj oferuje kompletne rozwiązania do pozyskiwania energii w postaci ciepła lub prądu.

Odpowiedni dobór wszystkich materiałów budowlanych stanowi bezwzględny warunek opłacalności inwestycji. Jednak aby wybrać właściwie trzeba mieć z czego wybierać. Najszerszą ofertę systemów solarnych na polskim rynku stanowi propozycja asortymentowa firmy Schüco. Ponad 1000 produktów do instalacji termalnych i podobna liczba elementów do budowy kompletnych systemów fotowoltaicznych sprawiają, że mówiąc o Schüco używamy określenia - producent systemów solarnych.

Wykonanie systemu solarnego nie sprowadza się jedynie do zakupu kolektorów. W skład systemu wchodzą podkonstrukcje, orurowanie, zbiorniki i bufory, stacje pompowe, armatura zaporowa i czynnik solarny. Dlatego tak ważny jest wybór oferty, która obejmuje wszystkie komponenty, całą instalację i kompetentne doradztwo.

Poza kompleksowością oferty firmę Schüco wyróżniają zupełnie niepowtarzalne możliwości zabudowy kolektorów. Produkty Schüco mogą być standardowo montowane na powierzchni dachu lub w połaci dachu skośnego. Jeśli nie posiadamy dachu o idealnym nachyleniu i orientacji, warto sięgnąć po kolektor do zabudowy w daszek osłonowy lub w elewację. Wszystkie elementy konstrukcyjne spełniają najwyższe wymagania wytrzymałościowe. W ofercie Schüco znajduje się także rozwiązanie dla właścicieli domów o płaskich dachach - kolektory Schüco montuje się w prosty sposób za pomocą wytrzymałych a zarazem nie rzucających się w oczy specjalnych ram i łączników.

Propagując ideę pozyskiwania czystej energii ze słońca firma Schüco aktywnie wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu środków w programie dofinansowań 45% z NFOŚiGW do kredytu na zakup kolektorów słonecznych. Klienci otrzymują bezpłatnie przygotowaną, kompletną dokumentację wymaganą m.in. przez bank, a także protokół powykonawczy. Schüco pomaga w organizacji spotkań z inwestorami w gminach a także prowadzi szkolenia dla przedstawicieli firm handlowych w zakresie programu NFOŚiGW.

Oferta firmy Schüco obejmuje ponad 1000 produktów do instalacji termalnych i podobną liczbę indeksów do budowy kompletnych systemów fotowoltaicznych. Są to m.in.: 10 typów kolektorów płaskich zasobniki 2-wężownicowe, zbiorniki kombinowane typu "Tank In Tank", bufory, 5 typów stacji solarnych, regulatory słoneczne i wiele innych.
Niestandardowe sposoby zabudowy kolektorów (np. w daszku osłonowym lub w fasadzie sprawiają, że każdy znajdzie w bogatej ofercie Schüco coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Schüco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: schueco.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT