PRODUCENCI
Schüco International Polska
ul.Żelechowska 2 , 96-321  Siestrzeń
tel. 46 858 32 00

Firma Schüco International KG wytwarza i oferuje na całym świecie kompletne systemy z aluminium, tworzywa sztucznego, a także systemy solarne. Oferta obejmuje szeroką paletę systemów budowlanych znajdujących zastosowanie we wszystkich obszarach powłoki budynku - od budownictwa obiektowego po budownictwo jednorodzinne. Oferowany asortyment obejmuje systemy okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, a także kompletne systemy solaro-termiczne i fotowoltaiczne obejmujące m. in. kolektory i baterie słoneczne.

W najnowszej dziedzinie związanej z oszczędnością i pozyskiwaniem energii Schüco oferuje najatrakcyjniejsze rozwiązania w zakresie automatyki, bezpieczeństwa i wzornictwa. Schüco działając globalnie współpracuje z architektami, inwestorami i firmami partnerskimi na całym świecie. Zatrudniamy ponad 4.600 osób i współpracujemy z 12.000 firm partnerskich w ponad 70-u krajach świata. W Polsce wyłącznym dystrybutorem systemów Schüco jest jej firma Schüco International Polska Sp. z o.o. działająca poprzez swych partnerów na terenie całego kraju. Na naszej stronie internetowej  znajdziecie Państwo sieć sprzedaży Schüco w Polsce, która pozwoli Państwu nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi Partnerami w zakresie systemów z aluminium, tworzywa sztucznego oraz systemów solarnych.

Firma Schüco jest liderem w Europie w swojej branży, o czym świadczy nasz udział w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie. Schüco to inteligentne systemy, szerokie spektrum nowoczesnych technologii i materiałów zorientowanych na potrzeby klientów i rynku. Symbolem, ale także zobowiązaniem dla czołowej pozycji Schüco International jest partnerstwo korporacyjne z zespołem McLaren Mercedes liderem formuły 1.

Systemy solarne

Schüco oferuje systemy do wytwarzania ciepła (solarotermia) i prądu (fotowoltaika). Obydwie technologie są od siebie niezależne i mają własne produkty. Wszystkie elementy systemów solarnych są do siebie perfekcyjnie dopasowane i dostarczane są z jednej ręki. W przypadku solarotermii firma Schüco opracowała 10 pakietów solarnych przeznaczonych do domów jedno- i dwurodzinnych, które znakomicie spełniają najróżniejsze oczekiwania. W tym zakresie oferta Schüco oferuje nie  tylko kolektory słoneczne, ale też zbiorniki solarne, regulatory, stacje solarne, systemy montażowe dostosowane do każdej sytuacji i pozostałe akcesoria.

Kolektory słoneczne

Schüco proponuje wybór między linią Compact i Premium. Linia Premium zapewnia większą swobodę montażu kolektorów na dowolnej powierzchni budynku lub w jego otoczeniu. Produkty Premium dostępne są w szerokim zakresie kolorów. Kolektory słoneczne, moduły fotowoltaiczne i okna dachowe Schüco można ze sobą dowolnie łączyć. Linię Compact opracowaliśmy kładąc nacisk na wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Mogliśmy tego dokonać nie wprowadzając kompromisów technologicznych, lecz koncentrując się na trzech najczęściej stosowanych rodzajach montażu oraz jednym, atrakcyjnym kolorze ramy kolektora.


Zbiorniki solarne Schüco


Do perfekcyjnego projektowania instalacji Schüco oferuje zbiorniki solarne o różnych wielkościach, z różnymi funkcjami. Zbiorniki te zaprojektowano wykorzystując zasadę świeżej wody użytkowej i stosując technikę warstwową. Spełnienie zasady świeżej wody oznacza, że woda podgrzewana jest w sposób całkowicie higieniczny w chwili jej pobierania. Technika warstwowa zapobiega niepotrzebnemu mieszaniu wody w zbiorniku, co zwiększa uzysk solarny.


ROZWIŃ OPIS