PRODUCENCI
EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
ul.Działkowa 115A, 02-234  Warszawa
tel. 22 390 99 20, 22 390 99 24

EBARA obchodzi 100-lecie istnienia

„Netsu to Makoto” znaczy, po japońsku, wykonywać coś ze szczerym zaangażowaniem bazując na coraz to nowych pomysłach w przeciwieństwie do prostego wypełniania swoich obowiązków. Ta myśl przyświecała panu Issei Hatakeyama założycielowi EBARY – firmy, która od lat sukcesywnie wdraża najnowocześniejsze technologie.

W 1912 r. pan Hatakeyama, bazując na teorii dr. Ariya Inokuchi, profesora na Cesarskim Uniwersytecie w Tokio, założył firmę pod nazwą Inokuchi Type Machinery Office, która podjęła się produkcji pomp odśrodkowych. I tak EBARA rozpoczęła wytwarzanie urządzeń najwyższej jakości, a złota myśl pana Hatakeyama, po stu latach, jest wciąż żywa i stanowi dziedzictwo EBARY, które będzie przekazywane kolejnym pokoleniom zmierzającym ku lepszej przyszłości.

EBARA Pompy Polska Sp. z o.o. to filia EBARA Pumps Europe S.p.A -europejskiej części japońskiego koncernu EBARA Corporation, który ma swoją siedzibę główną w Tokio i jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o obrotach ponad 3,5 miliarda EUR. EBARA jest jednym z największych producentów pomp na świecie.

Oprócz polskiej spółki EBARA posiada także swoje filie w innych krajach Europy: w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz Hiszpanii.

Działalność EBARA Pompy Polska to prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych pomp, dystrybucja pomp z centralnego magazynu w Warszawie poprzez sieć Autoryzowanych Dystrybutorów na teranie kraju oraz prowadzenie serwisu naprawczego gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

EBARA oferuje pompy wykonane ze stali chromoniklowej oraz żeliwa przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowań. Do zastosowań przemysłowych, w instalacjach budowlanych oraz w ogrodnictwie i rolnictwie pompy wirowe z korpusem spiralnym wykonane jako tzw:

  • in-line i blokowe,
  • wielostopniowe pompy hydroforowe,
  • pompy głębinowe,
  • oraz pompy do odprowadzania ścieków.

Do zastosowań w gospodarstwach domowych:

  • małe pompy hydroforowe,
  • ogrodowe,
  • głębinowe do studni wierconych i kopanych,
  • zatapialne do odprowadzania brudnej wody i ścieków

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Włochy, Tajwan, Hiszpania

Dystrybucja: przez Opiekunów Handlowych w poszczególnych regionach

Gwarancja: 24 miesiące

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001, Deklaracja Zgodności, Atest PZH (CD, EVM, 3M/3S, DWO), ATEX (3S, EVM)

Usługi: transport, doradztwo techniczne, projektowanie, serwis, bezpłatne szkolenia dla projektantów, wykonawców i handlowców


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT