WOD-KAN 2015 z udziałem firmy EBARA

Firma  EBARA Pompy Polska Sp. z o.o  wzięła udział w targach WOD-KAN 2015, które odbyły się w dniach 26-28 maja w Bydgoszczy. EBARA zaprezentowała tam swoje najnowsze produkty, o unikalnych rozwiązaniach, które ograniczając zużycie energii przy jednoczesnej lepszej wydajności, przyczynią się do zwiększenia troski o środowisko naturalne.

WOD-KAN 2015 z udziałem firmy EBARA

EBARA oferuje pompy wykonane ze stali chromoniklowej oraz żeliwa przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowań. Do zastosowań przemysłowych, w instalacjach budowlanych oraz w ogrodnictwie i rolnictwie pompy wirowe z korpusem spiralnym wykonane jako tzw: in-line i blokowe, wielostopniowe pompy hydroforowe, pompy głębinowe, oraz pompy do odprowadzania ścieków.

Do zastosowań w gospodarstwach domowych: małe pompy hydroforowe, ogrodowe, głębinowe do studni wierconych i kopanych, zatapialne do odprowadzania brudnej wody i ścieków.

WOD-KAN to największe w Polsce targi poświęcone technikom i technologiom w dziedzinie uzdatniania wody, usuwania ścieków oraz ochrony środowiska naturalnego.

źródło i zdjecie: EBARA Pompy Polska Sp. z o.o

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT