Ciepła kąpiel we wnętrzach hotelu PURO - urządzenia Buderus

Poznański hotel PURO zachwyca architekturą i wystrojem wnętrz. Ekskluzywny obiekt położony nieopodal Starówki to doskonała propozycja na zimowy wypad do Poznania - na weekend lub dłużej. Ciepłą kąpiel w hotelu zapewniają urządzenia marki Buderus.

Ciepła kąpiel we wnętrzach hotelu PURO - urządzenia Buderus

Hotel PURO Poznań to eklektyczne połączenie wysmakowanego wzornictwa i sztuki. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Poznania, w niedalekiej odległości od Rynku i większości miejsc, które warto zobaczyć odwiedzając miasto. Pięciopiętrowy budynek do dyspozycji gości ma m.in. 136 stylowo urządzonych pokoi, sale konferencyjne i restaurację. To miejsce sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających gości.

Ogrzewanie obiektu zapewnia miejska sieć cieplna. Za dostarczenie ciepłej wody użytkowej odpowiada natomiast pięć urządzeń marki Buderus. Zasobniki Logalux SF 1000/3-80 ładowane są poprzez wymiennik ciepła, a każdy wyposażony jest dodatkowo w grzałki elektryczne, które zwiększają bezpieczeństwo systemu. Obiekty hotelowe wymagają dużych ilości ciepłej wody użytkowej, dlatego zastosowanie wysokowydajnych zasobników BUDERUS to idealne rozwiązanie. W hotelu PURO, system BUDERUS o łącznej pojemności 5.000 litrów zapewnia pełen komfort dostaw odpowiedniej ilości ciepłej wody na potrzeby wszystkich użytkowników obiektu.

zdjęcie: Buderus

źródło: Robert Bosch GmbH

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT