Buderus Dobrą Marką 2014

Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznały marce Buderus tytuł DOBRA MARKA 2014 w kategorii Urządzenia i Systemy Grzewcze. Wyróżnienie jest wynikiem prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk programu "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma", którego celem jest wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku.

Buderus Dobrą Marką 2014

W ramach programu "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma" przeprowadzane są od pięciu lat badania i analizy rynku pod względem wartości, rozpoznawalności i siły marek, a także jakości prezentowanej przez produkty i usługi oraz stopnia zaufania konsumentów. W tegorocznym badaniu udział wzięło ponad 1000 osób.

Buderus od ponad 280 lat oferuje innowacyjną i kompleksową technikę grzewczą. Jest gwarantem jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. Dzięki temu cieszy się zaufaniem klientów, których wspiera w trakcie procesu projektowania, wykonania i eksploatacji instalacji grzewczych.

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 r. i jest reprezentowana przez 3 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. oraz BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której udział firmy Bosch wynosi 50 proc. Bosch prowadzi w Polsce działalność w 4 lokalizacjach: Warszawie (siedziby spółek), Wrocławiu, Łodzi i Rzeszowie (fabryki). W 2013 r. Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 2,5 mld złotych i zatrudniała ok. 1000 pracowników. W 2014 r. Bosch został wyróżniony tytułem TOP Employers Polska 2014 dla najlepszych pracodawców w kraju.

źródło i zdjęcie: Bosch

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT