Ogrzewanie podłogowe Systemu KAN-therm docenione przez użytkowników

Ogrzewanie podłogowe Systemu KAN-therm zostało nagrodzone tytułem "Systemu Instalacyjnego 2013 roku" w konkursie branżowego miesięcznika "Systemy Instalacyjne". O zwycięstwie zdecydowali czytelnicy pisma.

Ogrzewanie podłogowe Systemu KAN-therm docenione przez użytkowników

Ogrzewanie podłogowe wykonane w Systemie KAN-therm od lat cieszy się popularnością wśród polskich inwestorów. Z powodzeniem stosowane jest w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, sakralnym, sportowym, użyteczności publicznej i przemysłowym. Innowacyjnego rozwiązania firmy KAN nie mogło zabraknąć w corocznym konkursie redakcji miesięcznika branżowego "Systemy Instalacyjne" na najlepszy produkt roku 2013.

W konkursowe szranki stanęło 67 produktów instalacyjnych w 8 kategoriach. Każda z firm mogła zgłosić tylko jeden produkt, który następnie podlegał głosowaniu czytelników. Konkurs ma na celu wskazanie preferencji czytelników magazynu, co do wyboru innowacyjnych produktów dostępnych na polskim rynku instalacyjnym
Marka System KAN-therm zwyciężyła w kategorii Systemy Grzewcze, zdobywając 14 proc. głosów w tej kategorii.

Firma KAN od lat promuje nowoczesne i przyjazne dla użytkowników instalacje ogrzewania podłogowego, dlatego ta nagroda szczególnie nas cieszy, bo jest uwieńczeniem naszych starań. Tym bardziej, że została przyznana głosami czytelników- fachowców z branży instalacyjnej. Jesteśmy dumni, że nasz produkt spełnił ich oczekiwania, mówi Sebastian Kaczan, dyrektor d/s handlu i marketingu Grupy KAN.


Satysfakcja producenta jest tym większa, że to już kolejna nagroda dla spółki KAN, przyznana przez czytelników miesięcznika - w 2011 r. docenili oni innowacyjny System KAN-therm Press LBP.

źródło i zdjęcia: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT