KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących

Początek roku to dla firmy KAN - białostockiego producenta nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych, okres intensywnych działań charytatywnych. W styczniu 2014 r. orkiestra WOŚP zbierała fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i na godną opiekę medyczną seniorów. Głównym Partnerem podlaskiego Finału jest Politechnika Białostocka i Radio Akadera, natomiast spółka KAN po raz kolejny wsparła akcję jako jeden ze Złotych Partnerów.

KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących

Tegorocznemu finałowi przyświecało hasło "Na ratunek", a ile sprzętu uda się kupić, ile dzieci uratować i ilu starszym ludziom ulżyć - zależy od nas wszystkich. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć to największe przedsięwzięcie charytatywne w kraju jako Złoty Partner, mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN.

Jak co roku, koncerty WOŚP organizowane są na zasadzie zwrotu kosztów dojazdu ponoszonych przez zespoły, zaś sprawy techniczne - scena, nagłośnienie - finansowane są właśnie przez partnerów.

Również w styczniu 2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku odbył się koncert charytatywny "Nie jesteś sam", zorganizowany przez białostocki oddział Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. To forma podziękowania darczyńcom i sponsorom za pomoc najuboższej społeczności lokalnej. KAN od kilku lat wspiera akcję finansowo.

Pragniemy przyjść z pomocą dzieciom z rodzin najuboższych, a także osobom chorym, niepełnosprawnych, samotnym, w starszym wieku, które z różnych przyczyn niezdolne są do samodzielnej egzystencji - a takim ludziom PKPS świadczy usługi opiekuńcze, dodaje Jan Kaczan.

Dzięki wsparciu takich firm jak KAN, ponad 4 tysiące osób - dzieci oraz osób starszych korzysta każdego roku z pomocy PKPS w różnych jej formach.

źródło i zdjęcie: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT