Bezpłatne szkolenia dla projektantów firmy KAN

Spółka KAN organizuje bezpłatne szkolenia z nowego oprogramowania, adresowane do projektantów instalacji wodnych i grzewczych. W ciągu miesiąca odbędą się one w kilku największych miastach Polski.

Bezpłatne szkolenia dla projektantów firmy KAN

KAN stawia na rozwój profesjonalnych narzędzi pomocnych projektantom, stąd pomysł  przeprowadzenia wraz z firmą Sankom cyklu szkoleń, dotyczących nowych programów: Audytor OZC 6.0 Pro oraz KAN SDG 2.1.

Funkcjonujący od wielu lat na naszym rynku program OZC został rozszerzony o nowy moduł służący do graficznego wprowadzania bryły budynku. Podczas prezentacji programu Audytor OZC 6.0 Pro firma Sankom pokaże, jak za pomocą wbudowanego graficznego edytora danych można radykalnie skrócić proces przygotowania danych do obliczeń cieplnych budynku.

Ponieważ bardzo ważne jest dla nas dostarczanie projektantom narzędzi, które pomogą im w codziennej pracy, firma KAN bez namysłu zdecydowała się na wdrożenie programu w wersji firmowej KAN OZC 6.0 Pro, mówi Małgorzata Słomińska-Wicher, dyrektor ds. marketingu Grupy KAN.

Aby projektanci mogli się zapoznać z tym narzędziem, każdy uczestnik szkoleń otrzyma na wskazany adres e-mail klucz licencyjny do 7-dniowej wersji programu.

W ramach prezentacji kolejnego, nowo wdrożonego programu KAN SDG 2.1 wyjaśnimy, jak w ciągu kilkunastu minut w budynku mieszkalnym można oszacować obciążenie cieplne pomieszczeń, dobrać grzejniki konwekcyjne i podłogowe oraz uzyskać szczegółowe zestawienia materiałów wraz z kosztorysem, dodaje Słomińska-Wicher.

Szkolenia już ruszyły i będą trwały do 29 października br. By dotrzeć do jak największej liczby projektantów, KAN organizuje szkolenia w różnych terminach i w wielu miastach Polski: Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i w Szczecinie. Zapisy na szkolenia odbywają się poprzez stronę internetową KAN - strefa Projektanta: https://budownictwob2b.pl/instalacje. Tam też można znaleźć informacje o terminach.

Podczas szkolenia zostaną również przedstawione zasady konkursu dla projektantów "Wygrywaj nagrody z KAN-therm" oraz omówione zostaną nowe rozwiązania w Systemie KAN-therm: PUSH Platinum i PUSH oraz ogrzewanie płaszczyznowe z systemem sterowania KAN-therm Smart.

źródło i zdjęcie: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT