KAN na Polskim Rynku Mieszkaniowym 2013

Spółka KAN wzięła udział w siódmej edycji ogólnopolskiej konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy 2013. Było to największe i najbardziej prestiżowe tegoroczne spotkanie branży nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.

KAN na Polskim Rynku Mieszkaniowym 2013

W tegorocznym wydarzeniu w Hotelu Marriot w Warszawie wzięło udział ponad 200 osób - głównie reprezentantów największych rynkowych graczy wśród firm deweloperskich oraz przedstawicieli miast i gmin. Spółka KAN z Kleosina koło Białegostoku była sponsorem październikowej konferencji.

Jako jedyni z branży instalacyjnej mieliśmy tam swoje stoisko informacyjne i okazję do zaprezentowania naszych osiągnięć na rynku mieszkaniowym, mówi Małgorzata Słomińska-Wicher, dyrektor marketingu KAN. Nasza obecność miała na celu realizację strategii marketingowej i wzmacnianie wizerunku marki KAN-therm. Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z naszą firmą, najważniejszymi realizacjami z długiej listy referencyjnej. Wszystkim na pewno utkwiło w pamięci nasze stoisko, roll-up’y systemowe i logo sponsorskie.

Podczas konferencji odświeżyliśmy kilka kontaktów i odbyliśmy wiele owocnych spotkań z najważniejszymi deweloperami na rynku, wyjaśnia Grzegorz Lach, dyrektor handlowy firmy KAN. Chcieliśmy również przybliżyć działalność naszej firmy, która działa na rynku już prawie 25 lat i przez cały czas się rozwija. Jesteśmy firmą polską z fabrykami w Polsce i Niemczech. Posiadamy najszerszą na rynku ofertę i nasze rozwiązania można stosować we wszystkich sektorach budownictwa, zarówno do nowych inwestycji, jak i budynków remontowanych czy zabytkowych.

KAN zaprezentował podczas konferencji najważniejsze inwestycje, w których zastosowano system KAN-therm.

Lista naszych referencji robiła na uczestnikach konferencji duże wrażenie potwierdzając, że jesteśmy solidnym partnerem i poważnym graczem na rynku rozwiązań instalacyjnych, dodaje Grzegorz Lach.

Celem konferencji była rzetelna informacja oraz wymiana spostrzeżeń i opinii dotyczących funkcjonowania rynku w 2013 r. Wydarzenie otworzył wykład prof. Grzegorza Kołodki, a poszczególne panele dyskusyjne  dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Eksperci rynku mieszkaniowego z Irlandii i Hiszpanii opowiedzieli o przebiegu kryzysu na rynkach mieszkaniowych w tych krajach i rozwiązaniach, jakie można wdrożyć w Polsce, aby uniknąć podobnych scenariuszy w przyszłości. W konferencji udział wzięło udział w sumie blisko 20 prelegentów.

Chciałabym gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia, a w szczególności sponsorom i partnerom konferencji - firmom KAN, Upper Finance Consulting, Zespół Zarządców Nieruchomości, Wittchen, firmie konsultingowej REAS oraz patronom honorowym oraz medialnym, mówiła podczas konferencji Katarzyna Cyprynowska, prezes spółki Nowy Adres SA, organizatora przedsięwzięcia.

źródło i zdjęcie: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT