BWT AQA nano - pełnowartościowa woda pitna i ochrona instalacji wodnej

Woda jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmów żywych. Wrażliwa na niekorzystne zmiany gospodarka wodna naszego organizmu musi być utrzymywana stale w równowadze.

BWT AQA nano - pełnowartościowa woda pitna i ochrona instalacji wodnej

Dlatego dorośli powinni wypijać przynajmniej dwa litry wody dziennie. Szczególnie ważne są zawarte w niej minerały i mikroelementy, to właśnie one pomagają nam utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Woda do picia zawierająca rozpuszczone mikroelementy i minerały takie jak np. magnez to prawidłowa przemiana materii oraz energia każdego dnia.

Jednak zdrowe dla nas minerały - przede wszystkim wapń i magnez - są szkodliwe dla naszych domowych instalacji wodnych. Minerały w wodzie to główna przyczyna powstawania osadów wapiennych w rurociągach, przyłączach sprzętu gospodarstwa domowego i armaturach. Osady te są nie tylko nieestetyczne ale również niebezpieczne, a ich następstwa kosztowne np. w przypadku uszkodzenia instalacji wodnej lub awarii pralki, zmywarki itp. Urządzenie BWT AQA nano to rozwiązanie, które pozwala korzystać z minerałów zawartych w wodzie i jednocześnie chronić domową instalację wodną i wyposażenie gospodarstwa domowego mające kontakt z wodą.

BWT AQA nano - rewolucyjna technologia dla zdrowia i ochrony instalacji

Serce AQA nano stanowi jedyna w swoim rodzaju technologia dwubiegunowa, w której poprzez dokładnie zestrojone impulsy prądu i napięcia tworzą się drobniutkie kryształy wapienne. Te nanokryształki stabilizują rozpuszczone w wodzie jony wapnia.

W ten sposób drogocenne dla zdrowia minerały zostają zatrzymane w wodzie, ale nie odkładając się w postaci osadów w instalacji i bojlerach. Dodatkową funkcją BWT AQA nano jest wytwarzanie delikatnej ochronnej warstwy antykorozyjnej na powierzchniach instalacji wodociągowej.

Zalety BWT AQA nano:

  • łatwa obsługa i konserwacja – urządzenie wyposażone w nowoczesny sterownik zintegrowany z urządzeniem przypominający o konieczności wykonania przeglądu i wymiany wkładu;
  • oszczędność w eksploatacji i ochrona środowiska - bez stosowania chemii do procesów regeneracji, bez konieczności odprowadzania popłuczyn (nie generuje ścieków);
  • pozostawia w wodzie niezbędne dla zdrowia minerały;
  • posiada atest PZH.


źródło i zdjęcia: BWT Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT