PRODUCENCI
BWT Polska Sp. z o.o.
ul.Połczyńska 116, 01-304  Warszawa
tel. 22 533 57 00


Oddział BWT Polska Sp. z o.o. został założony w czerwcu 1992 roku. Obecnie zatrudnia ponad 40 wykwalifikowanych pracowników. Zajmuje się sprzedażą produktów do uzdatniania wody takich jak: filtry mechaniczne, zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze, urządzenia do ochrony przed osadami wapnia i magnezu, układy dozujące, chemikalia, testery, urządzenia do procesów ultrafiltracji, odwróconej osmozy, demineralizacji, destylacji, dezynfekcji UV.

Dzięki swojej aktywności oraz doświadczeniu zdobytemu przez ponad 20 lat działalności firma stworzyła w swoich strukturach cztery wiodące działy:

  • Technologii Uzdatniania Wody – Zajmuje się sprzedażą produktów do uzdatniania wody takich jak: filtry mechaniczne, zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze, urządzenia do ochrony przed osadami wapnia i magnezu, układy dozujące, chemikalia, testery, urządzenia do procesów ultrafiltracji, odwróconej osmozy, demineralizacji, destylacji, dezynfekcji UV.

Dział Technologii Uzdatniania Wody odpowiedzialny jest również za opracowanie technologii, dobór urządzeń i montaż stacji uzdatniania wody dla hoteli, budynków użyteczności publicznej, mniejszych zakładów wytwórczych oraz osiedli mieszkaniowych i domów wielo- i jednorodzinnych.

  • Inżynierii Projektowej – jest odpowiedzialny za realizację przemysłowych projektów "pod klucz"  - projekt, dobór urządzeń, wykonawstwo oraz szkolenie obsługi i serwis gwarancyjny i pogwarancyjne. Indywidualne podejście do każdego projektu, wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji dla wielu różnych gałęzi przemysłu zarówno w Polsce jak i na Ukrainie, Białorusi, w Rosji i wielu innych krajach pozwala zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wysokiej klasy urządzenia do realizacji oraz modernizacji stacji uzdatniania wody.  
  • Technologii Basenowej  wraz z przynależnymi Działami Serwisu i Montażu oraz Działem Produkcji – Zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania i wykonywania instalacji uzdatniania wody dla basenów publicznych, hotelowych, prywatnych oraz wanien z hydromasażem. Dostarcza systemy filtracji wody, dozowania chemikaliów, preparaty chemiczne do pielęgnacji i czyszczenia basenów, instalacje ozonowania, układy kontrolno - pomiarowe, pompy obiegowe, systemy osuszania powietrza, przykrycia basenowe oraz wyposażenie sportowe i rekreacyjne basenów.
  • Technologii Fontann – dostarcza kompletną technologię uzdatniania wody i dozowania środków pielęgnujących wodę, a także systemy dysz fontannowych i inne urządzenia techniczne niezbędne do niezawodnej pracy instalacji. Fontanny BWT od wielu lat są ozdobą, dekoracją i atrakcją wielu parków, miast, cetnrum handlowych, hoteli i biurowców. Mając duże doświadczenie oferujemy Państwu instalacje spełniające najwyższe normy higieny i bezpieczeństwa.

BWT Polska jest również bardzo aktywna w eksporcie. Otworzyła oddział na Ukrainie - BWT Ukraina. Realizuje również wiele projektów przemysłowych na Ukrainie, Białorusi, Litwie, w Rosji. W sprzedaży produktów gotowych współpracuje od wielu lat z partnerami z poszczególnych krajów.

ROZWIŃ OPIS