SoluTECH - dla prawidłowego działania systemu centralnego ogrzewania

Centralne ogrzewanie to powszechnie stosowany system ogrzewania domów jednorodzinnych. To właśnie dzięki instalacji c.o. możemy się cieszyć ciepłem w naszym mieszkaniu, gdy na zewnątrz panuje zimowa zawierucha.

SoluTECH - dla prawidłowego działania systemu centralnego ogrzewania

W centrum instalacji grzewczej znajduje się kocioł c.o., który za pomocą specjalnej infrastruktury łączy się z rozmieszczonymi po całym domu kaloryferami. Dzięki temu praktycznie cała powierzchnia domu zostaje ogrzana. Aby układ c.o. mógł prawidłowo pracować, konieczna jest jego ochrona przed korozją, tworzeniem się kamienia i zanieczyszczeniami powodującymi zapychanie się elementów centralnego ogrzewania, a w konsekwencji nieprawidłową pracę i awarię domowego ogrzewania.

Linia preparatów SoluTECH została stworzona z myślą o tym, aby łatwo i skutecznie chronić system grzewczy przed zapchaniem i korozją. Preparaty SoluTECH zapobiegają powstawaniu kamienia kotłowego, korozji oraz zatrzymują rozwój bakterii, jednocześnie są łatwe do dozowania. Można je stosować do każdego rodzaju instalacji, nawet tej zawierającej części aluminiowe. Skutecznie zapobiegają najczęstszym problemom występującym w instalacji centralnego ogrzewania:


Preparaty SoluTECH:

SoluTECH ZABEZPIECZENIE
zapewnia cichą pracę pieca chroniąc grzejniki przed powstawaniem mikrouszkodzeń, które z upływem czasu powodują przecieki. Jest to środek o działaniu antykorozyjnym, rozpraszającym cząstki stałe oraz zapobiegający powstawaniu osadów co pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji ogrzewana. Preparat w formie gotowego do użycia roztworu.
1 Dom = 0,5 litra SoluTECH Zabezpieczenie*
* rekomendowana ilość dla systemu grzewczego o objętości do 100 litrów


SoluTECH CZYSZCZENIE
rozwiązanie problemów z kamieniem kotłowym, magnetycznym szlamem, blokadą grzejników .Jest to środek o działaniu czyszczącym polegającym na związaniu rozproszonych zanieczyszczeń w większe cząstki, które łatwo można usunąć na drodze filtracji.
1 Dom = 0,5 litra SoluTECH Czyszczenie*
* rekomendowana ilość dla systemu grzewczego o objętości do 100 litrów


SoluTECH CAŁKOWITA OCHRONA
przeznaczony jest głównie do zabezpieczenia pomp ciepła, układów solarnych i ogrzewania podłogowego. Jest gotową do użycia cieczą o właściwościach przenoszenia ciepła i działaniu ograniczającym korozję metali w tym aluminium, stali, miedzi i innych stopów.
SoluTECH USZCZELNIACZ
płynny preparat na bazie składników organicznych, zapewniający skuteczne zabezpieczenie przed niewielkimi przeciekami
1 Dom = 1 litr SoluTECH Uszczelniacz*
* rekomendowana ilość dla systemu grzewczego o objętości do 100 litrów


źródło i zdjęcia: BWT Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT