Pierwszy Spis Energetyczny wśród mieszkańców Śląska

Blisko 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w pierwszym Spisie Energetycznym w tamtym rejonie. Uczestnicy przekazywali swoje opinie i odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu badanie w kraju przeprowadzone na tak licznej grupie respondentów.

Pierwszy Spis Energetyczny wśród mieszkańców Śląska

Pierwszy Spis Energetyczny wśród mieszkańców Śląska trwał miesiąc, a jego uczestnicy - mieszkańcy Górnego Śląska - odpowiadali na pytania m.in. o ceny prądu, wysokość rachunków oraz sposób ich otrzymywania i opłacania. W ankiecie znalazło się też pytanie dotyczące zakupu tzw. produktów ekologicznych, czyli energii elektrycznej wytwarzanej z odnawialnych źródeł energii.

Ankietowani w Spisie Energetycznym wypełniali formularz przesłany pocztą, odpowiadali telefonicznie oraz w Punktach Obsługi Klienta. Chętni mogli także wejść na specjalnie przygotowaną stronę internetową. Ankieterzy odwiedzali również respondentów w domach.

Pierwszy Spis Energetyczny wśród mieszkańców Śląska przeprowadziła spółka handlująca energią na Śląsku, która trafiła do Grupy Tauron w grudniu 2011 r. w wyniku przejęcia aktywów Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego.

źródło i zdjęcie: portalsamorzadowy.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT