ArtHauss buduje energooszczędne domy także w Polsce

Lider w branży domów energooszczędnych - niemiecka firma ArtHauss, zadebiutowała na polskim rynku. Proponuje ona unikalną ofertę, dając klientowi szereg najwyższej jakości współdziałających ze sobą urządzeń i rozwiązań energooszczędnych typu wentylacja z rekuperacją czy panele fotowoltaiczne.

ArtHauss buduje energooszczędne domy także w Polsce

ArtHauss ma doświadczenie w budowaniu energooszczędnych domów wyposażonych w instalacje kolektorów słonecznych, pomp ciepła czy turbin wiatrowych. Zrewolucjonizuje to dotychczasowe oblicze branży budowlanej by, zgodnie z mottem firmy, urzeczywistnić marzenia o domu idealnym - na którego utrzymanie będzie stać każdego.

Nowy oddział ArtHauss Poland będzie realizował i rozwijał swoją działalność w Polsce w oparciu o wieloletnie doświadczenie, profesjonalną kadrę inżynierów oraz niemiecką jakość. Innowacyjne technologie stosowane przez ArtHauss Poland ułatwią rozwiązanie wielu ważnych kwestii zarówno na etapie projektowania, jak i budowy inteligentnego domu.

Konstrukcje domów ArtHauss produkowane są w oparciu o wysokiej jakości stalowe konstrukcje których poszczególne elementy są ocynkowane, a tym samym odporne na działanie korozji. Fachowość kadry oraz precyzyjność wykonywanych usług sprawia, że możliwie jest odtworzenie wszystkich wymiarów projektowych z dokładnością do 1 mm, dysponując w 100% powtarzalnymi komponentami do budowy domów.

Potwierdzeniem wysokiej jakości materiałów jest zarówno 100 letnia gwarancja, jak i spełnienie wymogów polskiej normy PN-88/H-84020 St4V oraz przyznane firmie ArtHauss: Deklaracja Zgodności oraz Europejski Znak CE.

"W myśl zasady, że to wymagania i oczekiwania klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każdy wykonany wyrób powinien stanowić rekomendację dla przyszłego odbiorcy wierzymy, że dzięki partnerstwu z zagraniczną marką ArtHauss mamy szansę wprowadzić na polski rynek budowlany nową jakość produktów i usług. Nasz niemiecki współzałożyciel jest nie tylko liderem w branży, ale i podziela aspiracje naszej spółki - by urzeczywistniać marzenia naszych klientów o pięknym i energooszczędnym domu. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój ArtHauss zaledwie na przestrzeni ostatniej dekady jestem przekonany, że to partnerstwo w połączeniu z imponującą ofertą, pozwoli zaoferować klientom fachowe i rzetelne usługi w bezkonkurencyjnej cenie" komentuje powstanie i plany rozwoju spółki ArtHauss Poland, prezes zarządu Sebastian Myśliwiec.

Nowe przedsięwzięcie niemieckiej marki ArtHauss z pewnością przyniesie ożywienie na rynku budowlanym w Polsce. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia niemieckiej firmy, nowa polska spółka joint venture - ArtHauss Poland, będzie mogła kontynuować politykę zagranicznego partnera, oferując budowę najwyższej jakości energooszczędnych domów w przystępnej cenie.

źródło i zdjęcie: ArtHauss Poland

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT