Vivint Solar planuje sfinansować montaż paneli słonecznych na 2400 dachach

Zlokalizowany w Utah nowy oddział firmy Vivint Solar, rozpoczął współpracę z US Bancorp, mającą na celu inwestycję 75 mln USD w instalację paneli fotowoltaicznych na dachach domów mieszkalnych. Zaangażowanie kapitałowe ze strony US Bancorp pozwoli Vivint Solar na montaż 2400 instalacji solarnych w domach na Hawajach, w New Jersey, Nowym Jorku oraz Utah.

Vivint Solar planuje sfinansować montaż paneli słonecznych na 2400 dachach

Vivint Solar finansowanie montażu paneli słonecznych na dachach w ramach umowy na zakup energii. Według niej właściciele domów będą mięli zainstalowane i regularnie konserwowane panele słoneczne w ramach zobowiązań do płacenia firmie za energię słoneczną, która będzie generowana z systemów solarnych.

Klienci otrzymają możliwość zablokowania cen energii przez okres 20 lat, podczas gdy Vivint Solar zachowa prawo własności do zamontowanych na dachach paneli fotowoltaicznych. Umowa skutkuje oszczędnościami dla mieszkańców eksploatujących domy z systemami fotowoltaicznymi na dachach, którzy każdego miesiąca będą płacili mniej za energię elektryczną niż miało to miejsce do tej pory.

Vivint Solar rozpoczął już wprowadzanie na rynek oferty sfinansowania montażu paneli słonecznych na dachach - latem tego roku mogli już z niej skorzystać mieszkańcy New Jersey. Teraz planowana jest ekspansja tego rozwiązania w innych regionach USA.

Firma zapewnia także montaż inteligentnych liczników oraz usług zarządzania energią - ma to na celu obniżenie zapotrzebowania na energię.

źródło i zdjęcie: greenbang.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT