Immergas proponuje czystą i bezpieczną energię

Odnawialne źródła energii to ostatnio bardzo popularne i coraz częściej spotykane rozwiązanie w domach. Wszystko za sprawą ich nieograniczonego oraz niemalże darmowego dostępu. Immegas wprowadza na rynek serię pomp powietrze - woda, które korzystając właśnie z tych zasobów dostarcza do domów czystą i bezpieczną energię.

Immergas proponuje czystą i bezpieczną energię

Nowa seria pomp powietrze - woda Audax od Immergas charakteryzuje wysoka sprawność oraz energooszczędność. Pompy Immergas przygotowane są do pracy samodzielnej jak również w zintegrowanym systemie, w którego skład mogą wchodzić inne źródła ciepła jak np. kocioł, kolektory słoneczne, grzałka elektryczna czy inne pompy ciepła.

Prawidłowe funkcjonowanie systemu Immergas, zapewnia mikroprocesorowe urządzenie elektroniczne, określane jako "inteligentny" sterownik systemowy. Umożliwia on automatyczne przełączanie pomiędzy różnymi źródłami ciepła, jak również wybiera najbardziej odpowiednie urządzenie w zależności od zużycia energii elektrycznej, temperatury zewnętrznej czy zapotrzebowania na ciepło.

Pompy Audax wyposażone są w specjalny elektroniczny zawór czterodrogowy, umożliwiający odwrócenie procesu zachodzącego w pompie. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia pomieszczeń. Dodatkowe zastosowanie rozwiązań systemowych z osuszaczem powietrza w systemie chłodzenia, pozwala na aktualny pomiar wilgotności powietrza, która przekłada się na temperaturę odczuwalną w pomieszczeniu.

Niskie zużycie energii elektrycznej możliwe jest dzięki wykorzystaniu w produkcji technologii inwertorowej. Pozwala ona na pracę pompy ze zmienną mocą, o modulacji w zakresie 25-100% przystosowującej się do aktualnego zapotrzebowania na ciepło.

W ofercie pomp ciepła produkujących czystą i bezpieczną energię firmy Immergas są trzy modele: Audax 6kW, Audax 8 kW oraz Audax 10kW.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Immergas, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Immergas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT