Caius Wspiera Profesjonalistów - zarabiaj kupując i instalując kotły Immergas!

Nowa edycja programu Caius Wspiera Profesjonalistów już trwa! Dołącz do grupy instalatorów, którzy już czerpią dodatkowe korzyści ze współpracy z Immergas! W promocji biorą udział najpopularniejsze kotły Immergas, odznaczające się szczególnie wysoką jakością i trwałością. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się kotły kondensacyjne z serii Victrix, Hercules, oraz Nike Star oraz Eolo Star.

Caius Wspiera Profesjonalistów - zarabiaj kupując i instalując kotły Immergas!

Od kliku lat firma Immergas szczególną uwagę zwraca na wsparcie Instalatorów w codziennej działalności. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, niezwykle cennych opiniach i obserwacji potrzeb odbiorców Programu, w tym roku firma wdrożyła długofalowy, innowacyjny program promocyjny pod hasłem Caius Wspiera Profesjonalistów. Jego forma oraz zakres proponowanych korzyści wynikających ze współpracy z Immergas sprawia, że jest to dziś niezwykle atrakcyjna oferta dla każdego Instalatora. Z myślą o usprawnieniu komunikacji i ułatwieniu uczestnictwa w programie powstał serwis www.caius.pl, który pozwala na szybki dostęp do informacji i prostą rejestrację zgłoszeń oraz kontakt z osobami obsługującymi Program. Dodatkowo Instalatorzy mogą liczyć na wsparcie Autoryzowanych Partnerów Handlowych Immergas, którzy pomagają w przystąpieniu do programu i rejestracji urządzeń.


W promocji Caius Wspiera Profesjonalistów biorą udział najpopularniejsze kotły Immergas, odznaczające się szczególnie wysoką jakością i trwałością. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się kotły kondensacyjne z serii Victrix, Hercules, oraz Nike Star oraz Eolo Star. Konkretne modele można rozpoznać już podczas zakupu, dzięki naklejce z kodem QR. Tak oznaczone kotły uprawniają wszystkich instalatorów prowadzących zarejestrowaną działalność gospodarczą do udziału w programie.

Aby otrzymać premię pieniężną za zakup i instalację kotłów Immergas, wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków:

1.  Kup kocioł Immergas oznaczony naklejką z kodem QR

2.  Zainstaluj kocioł w terminie wyznaczonym w Regulaminie Programu

3.  Zgłoś się do swojego sprzedawcy w ciągu 60 dni od daty zakupu i zarejestruj kocioł

4.  Odbierz nagrodę pieniężną na kartę VISA Immergas

5.  Kupuj kolejne kotły i zdobywaj premie!

źródło i zdjęcia: Immergas Polska
Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT